Справа № 2-6319/08
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 серпня 2008 року місто Одеса
Суддя Малиновського районного суду м.Одеси Мазун І.А., розглянувши заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову, -
ВСТАНОВИВ:
14.08.2008р.. до Малиновського районного суду м.Одеси звернувся ОСОБА_1 з позовом до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 про визнання договорів купівлі-продажу та дарування квартири недійсними. В позовній заяві позивач просив визнати договір дарування квартири №33а будинку №20 по вул. Адмірала Лазарева в м.Одесі, укладений 01.03.2008р. між ОСОБА_2 та ОСОБА_4 недійсним та визнати недійсним договір купівлі-продажу вищезазначеної квартири від 21.03.2008р. між ОСОБА_4 та ОСОБА_5 а також накласти арешт на квартиру №33а будинку №20 по вул. Адмірала Лазарева в м. Одесі, оскільки, як він вважає, неприйняття заходів забезпечення позову може утруднити або зробити неможливим виконання рішення суду.
Вважаю, що заява ОСОБА_1 підлягає задоволенню з наступних підстав.
ОСОБА_6.151 ЦПК України забезпечення позову за заявою осіб, які беруть участь у справі, допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення позову може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
З матеріалів справи вбачається, що квартира №33а будинку №20 по вул. Адмірала Лазарева в м. Одесі була декілька раз відчужена, на теперішній час власником квартири є ОСОБА_5 і це дає підстави припускати, що невжиття заходів забезпечення позову може утруднити або зробити неможливим виконання рішення суду. Тому на спірне майно, зазначене позивачем, необхідно накласти арешт.
Керуючись ст.ст.151-153 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Накласти арешт на квартиру №33а будинку №20 по вул. Адмірала Лазарева в м. Одесі, яка належить ОСОБА_5.
Копію ухвали направити до Четвертої Одеської державної нотаріальної контори для виконання.
На ухвалу суду може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом п'яти днів з дня її проголошення, та апеляційна скарга протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, але подача скарги на ухвалу про забезпечення позову не зупиняє її виконання.