Судове рішення #67536046

Справа № 3-2923/11

П О С Т А Н О В А

Іменем України

13.10.2011 року м. Нікополь

Суддя Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області Зуєва В.І., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов від Нікопольської ОДПІ про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що працює головним бухгалтером ТОВ „НЕОН”, що мешкає за адресою: АДРЕСА_1 за ст. 163-1 ч.1 КУпАП, -

в с т а н о в и в:

23.09.2011 р. Нікопольською ОДПІ було проведено перевірку ТОВ „НЕОН”, яке розташовано за адресою м. Нікополь, вул. Кіровоградська, буд.2/1. В ході перевірки було встановлено, що ОСОБА_1, займаючи посаду головного бухгалета ТОВ „НЕОН”, порушила встановлений законом порядок ведення податкового обліку, шляхом включення до складу податкового кредиту сум ПДВ, не підтверджених оригіналами податкових накладних, що призвело до заниження податкових зобов’язань з ПДВ за січень 2011 року на 47081,20 грн., за березень 2011 року на 13511 грн. Такими діями ОСОБА_1 порушила п.п. 7.4.1, 7.4.5 п. 7.4. ст. 7 Закону України „Про податок на додану вартість” від 03.04.1997 року із змінами та доповненнями.

ОСОБА_1 у судове засідання з’явилася, з правопорушенням була згодна у повному обсязі.

Вивчивши надані матеріали, вважаю, що вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.163-1 ч.1 КУпАП доведена наявними матеріалами: протоколом № 100/232 про адміністративне правопорушення від 23.09.2011 р. (а.с.1), витягом з акту від 18.08.2011 р. (а.с.2-9).

Дії правопорушника кваліфіковані правильно.

При накладені стягнення враховуючи характер вчиненого правопорушення, вважаю, що стягнення повинно бути обране у вигляді штрафу.

Керуючись ст. ст. 221, 283, 284, 163-1 ч.1 КУпАП, -

п о с т а н о в и в:

ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 163-1 ч.1 КУпАП і накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 85 (вісімдесят п’ять) грн. на користь держави.

На постанову може бути подано апеляційну скаргу або протест прокурора до Апеляційного суду Дніпропетровської області через Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області протягом десяти днів з дня її винесення.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого ст. 32 КУпАП.



Суддя: ОСОБА_2



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація