Судове рішення #6746453

справа №2-3244/09р.

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

06 липня 2009 року                                                                              м. Дніпропетровськ

Ленінський районний суд м. Дніпропетровська в складі:

головуючого судді                                    Городничої В.С.

при секретарі                                                    Король Т.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дніпропетровську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа – ОСОБА_3, про розірвання шлюбу, -

В С Т А Н О В И В :

Позивачка 01 квітня 2009 року звернулась до суду з позовом до ОСОБА_4 про розірвання шлюбу. В обгрунтування своїх вимог вказала, що з відповідачем знаходиться в шлюбі з 20 березня 2004 року. Від шлюбу вони мають одного неповнолітнього сина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Шлюбно-сімейні відносини вони припинили з березня 2008 року, внаслідок відсутності взаєморозуміння та спільних інтересів та з вини відповідача, який не приділяв сім’ї уваги. В даний час вони проживають окремо, спільного господарства не ведуть.

З червня 2008 року вона знаходиться в фактичних шлюбних відносинах з ОСОБА_3, на даний час вагітна від нього та має намір в подальшому зареєструвати з ним відносини.

Просила шлюб розірвати, так як подальше сумісне проживання не можливе.  

У судовому засіданні позивачка підтримала свої позовні вимоги і просила їх задовольнити. В обґрунтування позовних вимог посилалась на обставини зазначені в позовній заяві. Суду пояснила, що сім’я розпалась повністю і відновленню не підлягає.

Відповідач у судове засідання не з’явився, про час, місце та дату судового засідання був повідомлений належним чином /а.с. 16/.

У судовому засіданні третя особа підтримав позовні вимоги та просив їх задовольнити. Суду пояснив, що він знаходиться в позивачкою в фактичних шлюбних відносинах та має намір в подальшому їх зареєструвати. Визнав себе батьком зачатої дитини.

Суд, вислухавши пояснення сторін, вивчивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню із наступних підстав.

У судовому засіданні встановлено, що сторони раніше у шлюбі не знаходились і свої відносини вперше зареєстрували 20 березня 2004 року в Відділі РАГС Ленінського РУЮ м.Дніпропетровська /а.с. 6/. Від шлюбу мають неповнолітнього сина ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_2 /а.с. 7/.

Згідно ст. 112 ч.2 СК України, суд ухвалює рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше сумісне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їх дітей, які мають істотне значення.

З урахуванням викладеного, суд приходить до висновку, що подальше сумісне життя і збереження сім'ї стали не можливими, тому даний брак необхідно розірвати.

Дані висновки суду засновані на матеріалах справи та поясненнях сторін.

Згідно ст. 114 ч.2 Сімейного кодексу України, у разі розірвання шлюбу судом, шлюб припиняється в день вступу рішення суду до законної сили.

Керуючись ст. ст. 112, 114 СК України, ст. ст. 10, 60, 212, 213-215 ЦПК України, суд,-

В И Р І Ш И В :

Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу – задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, зареєстрований 20 березня 2004 року в Відділі РАГС Ленінського РУЮ м.Дніпропетровська, актовий запис №141 – розірвати.

При отриманні свідоцтв про розірвання шлюбу, стягнути державне мито на користь держави з ОСОБА_2 в розмірі – 17 грн., ОСОБА_1 від сплати – звільнити.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у встановлений строк, рішення набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя:                                            В.С. Городнича

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація