Судове рішення #67443938


Справа № 2-о-5/11р.

Стр. 9


У Х В А Л А

про відкриття провадження по справі


18 січня 2011 року суддя Попаснянського районного суду Луганської області

ОСОБА_1


розглянувши заяву ОСОБА_2 про встановлення факту проживання однією сім`єю, -


встановив:


Заяву подано з дотриманням вимог ст.ст.256,258 ЦПК України та правил підсудності, встановлених ст.257 ЦПК України. Підстав для залишення заяви без розгляду або для відмови у відкритті провадження по справі –немає.


На підставі викладеного, керуючись ст.ст.122,127,292-294 ЦПК України, -


Ухвалив:


1.          Відкрити провадження по цивільній справі за заявою ОСОБА_2 про встановлення факту проживання однією сім`єю.

2.          Призначити попереднє судове засідання до розгляду в приміщенні Попаснянського райсуду на 25 січня 2011 року о 08.30 годині з викликом сторін.

3.          Запропонувати зацікавленої особі –представнику Державній нотаріальній конторі у Попаснянському районі - надати письмові заперечення проти заявлених вимог з посиланням на докази, якими ці заперечення обгрунтовуються.

4.          Надіслати на адресу зацікавленої особи копію цієї ухвали з копіями заяви та документів, доданих до заяви.



На ухвалу в частині недотримання правил підсудності може бути подана апеляційна скарга протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали до судової палати з цивільних справ апеляційного суду Луганської області через Попаснянський райсуд.




Суддя:



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація