Україна
Донецький окружний адміністративний суд
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
01 листопада 2017 р. Справа № 805/3020/17-а
приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1
Донецький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді:ОСОБА_1, суддів: Голошивця І.О., Кочанової П.В.,
розглянувши в письмовому провадженні в приміщенні Донецького окружного адміністративного суду адміністративну справу
за позовом публічного акціонерного товариства «Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409»
до Державної служби України з безпеки на транспорті в особі Управління Укртрансбезпеки в Донецькій області
про визнання протиправними та скасування постанов Управління Укртрансбезпеки в Донецькій області про застосування адміністративно-господарського штрафу за порушення законодавства про автомобільний транспорт № 0050242 від 25.07.2017 року, № 0050221 від 25.07.2017 року, № 0050226 від 25.07.2017 року
Публічне акціонерне товариство «Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409» звернулося до суду із позовом до Державної служби України з безпеки на транспорті в особі Управління Укртрансбезпеки в Донецькій області про визнання протиправними та скасування постанов Управління Укртрансбезпеки в Донецькій області про застосування адміністративно-господарського штрафу за порушення законодавства про автомобільний транспорт № 0050242 від 25.07.2017 року, № 0050221 від 25.07.2017 року, № 0050226 від 25.07.2017 року.
Заявлені позовні вимоги обґрунтовані тим, що Управлінням Укртрансбезпеки в Донецькій області у червні 2017 року проведено перевірку додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом відносно публічного акціонерного товариства «Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409», про що складено відповідні акти серії АНО № 050373 від 09.06.2017 року, № 050778 від 23.06.2017 року, № 050454 від 14.06.2017 року, на підставі яких прийнято оскаржувані постанови про застосування адміністративно-господарського штрафу за порушення законодавства про автомобільний транспорт.
Позивач вважає протиправним проведення перевірки, оскільки 03 листопада 2016 року Верховною Радою України було прийнято Закон України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Відповідно до ст. 2 Закону до 31 грудня 2017 року встановлюється мораторій на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності. Що стосується проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю), то відповідно до вимог статті 3 Закону вони здійснюються органами державного нагляду (контролю) до 31 грудня 2017 року виключно:
1) з підстави, передбаченої частиною другою цієї статті (за погодженням центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну регуляторну політику, політику з питань нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності та дерегуляції господарської діяльності (далі - Державна регуляторна служба);
2) за письмовою заявою суб’єкта господарювання до відповідного органу державного нагляду (контролю) про здійснення заходу державного нагляду (контролю) за його бажанням;
3) за рішенням суду;
4) у разі настання аварії, смерті потерпілого внаслідок нещасного випадку, що було пов’язано з діяльністю суб’єкта господарювання.
Статтею 4 Закону визначено, що Державна регуляторна служба зобов’язана до початку проведення органами державного нагляду (контролю) заходів державного нагляду (контролю) оприлюднити на своєму офіційному веб-сайті погодження на проведення таких заходів. Проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) без оприлюднення погодження Державної регуляторної служби забороняється.
Жодне звернення до Державної регуляторної служби, яке б надало відповідачу право здійснити заходи державного контролю не здійснювалося, так само, як і не було оприлюднене погодження на проведення таких заходів на офіційному веб-сайті Державної регуляторної служби, тому прийняття оскаржуваних постанов про застосування адміністративно-господарського штрафу за порушення законодавства про автомобільний транспорт є безпідставним та порушує ст. 19 Конституції України.
29 вересня 2017 року представником позивача через канцелярію суду було надано заяву про зміну підстав позову (а.с. 50-52). Позивач доповнив первісні вимоги, зазначивши, що під час проведення рейдової перевірки транспортного засобу БАЗ, д/н НОМЕР_1, водій ОСОБА_2, виконував рейс № 62 по маршруту «Костянтинівка-Бердянськ» та надав працівникам відповідача дозвіл на перевезення пасажирів на міжобласному автобусному маршруті загального користування АС № 000582 терміном дії з 22.09.2011 року по 21.09.2016 року. Проте, з незрозумілих підстав, відповідачем вказаний дозвіл, як належна підстава виконання пасажирських перевезень не був прийнятий до уваги. Стосовно строку дії дозволу зазначає, що відповідно до приписів статті 5 Закону України №1669-VII від 02.09.2014 року «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції», ліцензії та документи дозвільного характеру, видані суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність на території проведення антитерористичної операції, строк дії яких закінчився у період її проведення, вважаються такими, що продовжили свою дію на період проведення антитерористичної операції.
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 р. № 1275-р «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція, та визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України» до переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція включено м. Костянтинівка Донецької області, де зареєстрований позивач. Тобто, дозвіл продовжує свою дію до закінчення АТО.
З зазначених підстав позивач просить задовольнити позовні вимоги та скасувати постанови про застосування до нього адміністративно-господарського штрафу за порушення законодавства про автомобільний транспорт від 25 липня 2017 року.
Представник відповідача 28 вересня 2017 року через канцелярію суду надав заперечення на позов (а.с. 21-29). О обґрунтування незгоди з позовними вимогами зазначає, що Управління Укртрансбезпеки в Донецькій області під час здійснення своїх повноважень діє як суб’єкт владних повноважень щодо здійснення державного нагляду та контролю за дотриманням перевізниками законодавства про автомобільний транспорт з правом прийняття відповідних рішень, обов’язкових до виконання. Вважає, що посилання позивача на порушення відповідачем вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» безпідставні, оскільки зазначений закон визначає правові та організаційні засади, основні принципи і порядок здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності при здійсненні планових та позапланових заходів.
Відповідачем здійснено рейдові перевірки, згідно яких перевіряється виключно наявність, визначених статтями 39 і 48 Закону України «Про автомобільний транспорт» документів (пункт 14 Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті, затвердженого постановою КМУ № 1567 від 08.11.2006 року. Згідно пункту 13 цього Порядку графік проведення рейдових перевірок складається і затверджується наказом Укртрансінспекції або її територіального органу з урахуванням стану аварійності, періоду, що пройшов віл попередньої перевірки, забезпечення належного рівня транспортного обслуговування в окремих регіонах, інформації про діяльність осіб, що незаконно надають послуги з перевезень, перевірки дотримання умов перевезень, визначених дозволом (договором) на перевезення та інших обставин.
Щотижневий графік складається з урахуванням проведення рейдових перевірок не частіше ніж один раз на квартал. Позивач запрошувався на розгляд справи та був присутній на ньому, проте жодних доказів того, що спростовують факт його порушення законодавства про автомобільний транспорт не надав.
Зазначає, що відповідачем було виконано всі вимоги діючого законодавства при проведенні рейдових перевірок, про що відповідач надав відповідні накази, графік та направлення на перевірку. З зазначених підстав відповідач просив відмовити у задоволенні позовних вимог.
Сторонами 01 листопада 2017 року через канцелярію суду надано заяву про розгляд справи в письмовому провадженні.
З урахуванням викладеного, суд дійшов висновку про можливість розгляду справи в письмовому провадженні у відповідності до приписів ч. 4 ст. 122 КАС України.
За таких обставин, дослідивши наявні в матеріалах справи докази, суд,
ВСТАНОВИВ:
Публічне акціонерне товариство «Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409» є юридичною особою, зареєстровано у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з кодом 031139, що підтверджується випискою та витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань(а.с. 56-64).
Позивач здійснює внутрішні пасажирські перевезення автобусами згідно дозволу АС № 000582 з терміном дії з 22.09.2011 року по 21.09.2016 року (а.с. 53) та безстрокової ліцензії № 292 від 09 червня 2016 року (а.с.55).
Відповідно до пункту 1 Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 р. № 103 Державна служба України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра інфраструктури і який реалізує державну політику з питань безпеки на наземному транспорті та у сфері безпеки на морському та річковому транспорті (крім сфери безпеки мореплавства суден флоту рибного господарства).
Згідно з пунктом 4 зазначеного Положення основними завданнями Укртрансбезпеки є:
1) реалізація державної політики з питань безпеки на автомобільному транспорті загального користування (далі - автомобільний транспорт), міському електричному, залізничному транспорті та у сфері безпеки на морському та річковому транспорті;
2) внесення на розгляд Міністра інфраструктури пропозицій щодо забезпечення формування державної політики з питань безпеки на автомобільному, міському електричному, залізничному транспорті та у сфері безпеки на морському та річковому транспорті;
3) здійснення державного нагляду (контролю) за безпекою на автомобільному, міському електричному, залізничному, морському та річковому транспорті;
4) надання у передбачених законом випадках адміністративних послуг у сфері автомобільного, міського електричного, залізничного, морського та річкового транспорту.
Згідно з пунктом 3 Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2006 року №1567 (далі - Порядок №1567), органами державного контролю на автомобільному транспорті є Укртрансінспекція, її територіальні органи - управління в Автономній Республіці Крим, обласні, Київське та Севастопольське міські, районні управління.
Пунктом 4 цього Порядку державний контроль на автомобільному транспорті здійснюється посадовими особами органу державного контролю шляхом проведення планових, позапланових та рейдових перевірок (перевірок на дорозі).
Згідно з приписами статті 6 Закону України «Про автомобільний транспорт» реалізація державної політики у сфері автомобільного транспорту здійснюється через центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики з питань безпеки на наземному транспорті, місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.
Відповідно до статі 6 Закону України «Про автомобільний транспорт» державний контроль автомобільних перевізників на території України здійснюється шляхом проведення планових, позапланових і рейдових перевірок (перевірок на дорозі).
Планові перевірки проводяться не частіше одного разу на рік. Орган державного контролю не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку проведення планової перевірки письмово повідомляє про це автомобільного перевізника, якого буде перевіряти.
Позапланові перевірки проводяться лише на підставі заяви (повідомлення в письмовій формі) про порушення автомобільним перевізником вимог законодавства про автомобільний транспорт уповноваженими особами органів, яким надано право здійснення державного контролю, з метою перевірки наведених фактів та виконання припису про порушення зазначеного законодавства.
Рейдові перевірки дотримання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом здійснюються шляхом зупинки транспортного засобу або без такої зупинки посадовими особами центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики з питань безпеки на наземному транспорті, та його територіальних органів, які мають право зупиняти транспортний засіб у форменому одязі за допомогою сигнального диска (жезла) відповідно до порядку, затвердженого Кабінетом Міністрів України.
У разі проведення позапланових і рейдових перевірок автомобільний перевізник, що буде перевірятися, про час проведення перевірки не інформується.
Графік проведення рейдових перевірок складається та затверджується наказом Укртрансінспекції або її територіального органу з урахуванням стану аварійності, періоду, що пройшов від попередньої перевірки, забезпечення належного рівня транспортного обслуговування в окремих регіонах, інформації про діяльність осіб, що незаконно надають послуги з перевезень, перевірки дотримання умов перевезень, визначених дозволом (договором) на перевезення, та інших обставин.
Відповідно до статті 1 Закону України «Про автомобільний транспорт» рейдова перевірка (перевірка на дорозі) - це перевірка транспортних засобів суб’єкта господарювання на маршруті руху в будь-який час з урахуванням інфраструктури (автовокзали, автостанції, автобусні зупинки, місця посадки та висадки пасажирів, стоянки таксі і транспортних засобів, місця навантаження та розвантаження вантажних автомобілів, контрольно-вагові комплекси та інші об’єкти, що використовуються суб’єктами господарювання для забезпечення діяльності автомобільного транспорту).
Пунктом 14 Порядку №1567 визначено, що рейдова перевірка транспортних засобів проводиться в будь-який час на окремо визначених ділянках дороги, маршрутах руху, автовокзалах, автостанціях, автобусних зупинках, місцях посадки та висадки пасажирів, стоянках таксі і транспортних засобів, місцях навантаження та розвантаження вантажних автомобілів, місцях здійснення габаритно-вагового контролю, під час виїзду з підприємств та місць стоянки, на інших об'єктах, що використовуються суб'єктами господарювання для забезпечення діяльності автомобільного транспорту.
Як встановлено колегією суддів та підтверджено матеріалами справи, 09.06.2017 року у м. Бахмут по вулиці Незалежності фахівцями Управління Укртрансбезпеки у Донецькій області проведено рейдову перевірку транспортного засобу БАЗ А 079, що належить позивачу та здійснював пасажирські перевезення за маршрутом «Зайцево-Костянтинівка», в ході якої було встановлено порушення статті 39 Закону України «Про автомобільний транспорт», а саме: відсутність розкладу руху, схеми маршруту, таблиці вартості проїзду, про що складено акт № АН 0050373 (а.с. 6).
На підставі вказаного акту 25 липня 2017 року Управлінням Укртрансбезпеки в Донецькій області було прийнято постанову про застосування адміністративно-господарського штрафу за порушення законодавства про автомобільний транспорт № 0050242 на суму 1700,00 гривень у відповідності до статті 60 Закону України «Про автомобільний транспорт» (а.с. 7).
14.06.2017 року на 221 кілометрі автодороги «Слов’янськ-Маріуполь» у м. Бахмуті фахівцями Управління Укртрансбезпеки у Донецькій області проведено рейдову перевірку транспортного засобу БАЗ, що належить позивачу та здійснював пасажирські перевезення «Б-Коса-Бахмут», в ході якої було встановлено порушення статті 39 Закону України «Про автомобільний транспорт», а саме: відсутність розкладу руху, схеми маршруту, таблиці вартості проїзду, про що складено акт № АН 0050454 (а.с. 10).
На підставі вказаного акту 25 липня 2017 року Управлінням Укртрансбезпеки в Донецькій області було прийнято постанову про застосування адміністративно-господарського штрафу за порушення законодавства про автомобільний транспорт № 0050226 на суму 1700,00 гривень у відповідності до статті 60 Закону України «Про автомобільний транспорт» (а.с. 11).
23.06.2017 року на автодорозі Т 05-13 «Красний Лиман-Артемівськ-Горлівка» фахівцями Управління Укртрансбезпеки у Донецькій області проведено рейдову перевірку транспортного засобу БАЗ А 079, що належить позивачу та здійснював пасажирські перевезення за маршрутом «Костянтинівка-КПВВ Майорськ», в ході якої було встановлено порушення статті 39 Закону України «Про автомобільний транспорт», а саме: відсутність розкладу руху, схеми маршруту, таблиці вартості проїзду, про що складено акт № АН 0050778 (а.с. 8).
На підставі вказаного акту 25 липня 2017 року Управлінням Укртрансбезпеки в Донецькій області було прийнято постанову про застосування адміністративно-господарського штрафу за порушення законодавства про автомобільний транспорт № 0050221 на суму 1700,00 гривень у відповідності до статті 60 Закону України «Про автомобільний транспорт» (а.с. 9).
Отже, колегією судів встановлено, що фахівцями Управління Укртрансбезпеки у Донецькій області проведено саме рейдові перевірки транспортних засобів позивача.
Аналізуючи наведені вище приписи Порядку №1567, колегія суддів дійшла висновку, що фахівці Укртрансбезпеки законно в межах наданих повноважень провели рейдову перевірку, результати якої оформлені у відповідності до вимог чинного законодавства.
У всіх актах рейдових перевірок встановлено одне й те саме порушення: відсутність у водіїв розкладу руху, схеми маршруту, таблиці вартості проїзду.
Згідно зі ст. 39 Закону України «Про автомобільний транспорт» автомобільні перевізники, водії, пасажири повинні мати і пред’являти особам, які уповноважені здійснювати контроль на автомобільному транспорті та у сфері безпеки дорожнього руху, документи, на підставі яких виконуються пасажирські перевезення.
Документи для регулярних пасажирських перевезень:
- для автомобільного перевізника - ліцензія, договір із органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування чи їх дозвіл, паспорт маршруту, документ, що засвідчує використання автобуса на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством України;
- для водія автобуса - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, квитково-касовий лист, схема маршруту, розклад руху, таблиця вартості проїзду (крім міських перевезень), інші документи, передбачені законодавством України;
- для пасажира - квиток на проїзд в автобусі та на перевезення багажу (для пільгового проїзду - посвідчення особи встановленого зразка чи довідка, на підставі якої надається пільга), а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду - електронний квиток та документи для пільгового проїзду. Документи для регулярних спеціальних пасажирських перевезень:
- для автомобільного перевізника - ліцензія, договір із замовником транспортних послуг, паспорт маршруту, документ, що засвідчує використання автобуса на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством України;
- для водія автобуса - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, схема маршруту, розклад руху, інші документи, передбачені законодавством України.
Тобто, статтею 39 вказаного закону передбачено наявність документів, необхідних окремо: для перевізника, для водія та пасажирів.
Абз 3 ч. 1 ст. 60 Закону України «Про автомобільний транспорт» передбачено, що за надання послуг з перевезень пасажирів та вантажів без оформлення документів, перелік яких визначений статтями 39 та 48 цього Закону встановлено, - штраф у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Оскільки перевірка була рейдовою, то відповідачем перевірено саме документи, що повинні бути оформлені перевізником та надані його водіям при здійсненні пасажирських перевезень.
Як погодилися сторони, позивача було викликано на розгляд його справи, однак ним не надано жодних документів, які б спростовували висновки актів рейдових перевірок від 09, 14 та 23 червня 2017 року в частині відсутності у його водіїв розкладу руху, схеми маршруту, таблиці вартості проїзду.
У заяві про зміну підстав адміністративного позову від 28 вересня 2017 року позивач вказує, що водій ОСОБА_2, виконував рейс № 62 по маршруту «Костянтинівка-Бердянськ» та надав працівникам відповідача дозвіл на перевезення пасажирів на міжобласному автобусному маршруті загального користування АС № 000582 терміном дії з 22.09.2011 року по 21.09.2016 року.
В акті № АН 050454 від 14.06.2017 року зазначено, що на 221 кілометрі автодороги «Слов’янськ-Маріуполь» у м. Бахмуті фахівцями відповідача проведено рейдову перевірку транспортного засобу позивача БАЗ, де водій ОСОБА_2 здійснював пасажирські перевезення за маршрутом «Б-Коса-Бахмут», в ході якої було встановлено порушення статті 39 Закону України «Про автомобільний транспорт», а саме: відсутність розкладу руху, схеми маршруту, таблиці вартості проїзду. Про відсутність дозволу на перевезення в цьому акті не зазначено, тому суд не бере до уваги вказані пояснення позивача.
Щодо зауважень позивача в частині того, що розкладу руху, схеми маршруту, таблиці вартості проїзду є похідними документами від дозволу на перевезення пасажирів на міжобласному автобусному маршруті загального користування АС № 000582 терміном дії з 22.09.2011 року по 21.09.2016 року, суд зазначає, що п. 1. ст. 1 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» встановлено перелік дозвільних документів.
09 квітня 2014 року було прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру», який набрав чинності 26 квітня 2014 року. Вказаним законом скасовано 59 документів дозвільного характеру, що були включені до Переліку, затвердженого Законом України № 3392 від 19.05.2011 року «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», серед яких є дозвіл на перевезення. Отже, дозвіл на перевезення пасажирів виключено з переліку дозвільних документів. З зазначених підстав пільга, встановлена статтею 5 Закону України №1669-VII від 02.09.2014 року «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» в частині продовження дії дозвільних документів до позивача не застосовується, тому його дозвіл є простроченим.
Стосовно пояснень позивача, наданих до канцелярії суду 01 листопада 2017 року в частині неправильної назви автодороги Т -5-13 «Красний Лиман-Артемівськ-Горлівка» в акті від 23.06.2017 року № 0050778 у зв’язку із перейменуванням її в «Лиман-Бахмут-Горлівка», суд зазначає, що вказаним помилками у назвах в акті перевірки з боку відповідача не спростовується відсутність у водія документів, передбачених ст. 39 Закону України «Про автомобільний транспорт».
Позивач також наголошує у вказаних поясненнях про порушення з боку відповідача п. 14 Порядку №1567 в частині проведення перевірки не на всій дорозі, а на окремих її ділянках.
Пунктом 14 Порядку №1567 визначено, що рейдова перевірка транспортних засобів проводиться в будь-який час на окремо визначених ділянках дороги, маршрутах руху, автовокзалах, автостанціях, автобусних зупинках, місцях посадки та висадки пасажирів, стоянках таксі і транспортних засобів, місцях навантаження та розвантаження вантажних автомобілів, місцях здійснення габаритно-вагового контролю, під час виїзду з підприємств та місць стоянки, на інших об'єктах, що використовуються суб'єктами господарювання для забезпечення діяльності автомобільного транспорту.
Колегія суддів зазначає, що в актах перевірки позивача крім назви автодороги також вказано й назву маршруту, тому таке твердження позивача є необґрунтованим.
Таким чином, особливістю контролю додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт є проведення рейдової перевірки (перевірки на дорозі), яка спеціальним законодавством не віднесена ані до планового, ані до позапланового заходу, та є самостійним видом контролю.
Згідно з пунктом 5 Порядку №1567 планова і позапланова перевірки проводяться за місцезнаходженням суб'єкта господарювання та/або місцем провадження господарської діяльності.
З огляду на викладене, посилання позивача на встановлення до 31 грудня 2017 року мораторію на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, та проведення до 31 грудня 2017 року позапланових заходів державного нагляду (контролю) за певних умов та обмежень, встановлених Законом України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 03.11.2016 року №1728-VIII, є необґрунтованими, оскільки законодавством не встановлений мораторій на проведення такого спеціального виду контролю як рейдова перевірка.
З огляду на зазначене вище, колегія суддів дійшла висновку про безпідставність заявлених позивачем вимог про визнання протиправними та скасування постанов Управління Укртрансбезпеки в Донецькій області про застосування адміністративно-господарського штрафу за порушення законодавства про автомобільний транспорт № 0050242 від 25.07.2017 року, № 0050221 від 25.07.2017 року, № 0050226 від 25.07.2017 року.
На підставі вищевикладеного, керуючись Законом України «Про автомобільний транспорт», Положенням про порядок контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом відповідно до видів робіт, визначених Законом України «Про автомобільний транспорт», статтями 8 - 11, 40, 94, 158 - 163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
У позовних вимогах публічного акціонерного товариства «Костянтинівське автотранспортне підприємство 11409» до Державної служби України з безпеки на транспорті в особі Управління Укртрансбезпеки в Донецькій області про визнання протиправними та скасування постанов Управління Укртрансбезпеки в Донецькій області про застосування адміністративно-господарського штрафу за порушення законодавства про автомобільний транспорт № 0050242 від 25.07.2017 року, № 0050221 від 25.07.2017 року, № 0050226 від 25.07.2017 року - відмовити.
Постанова прийнята в нарадчій кімнаті 01 листопада 2017 року.
Постанова суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано.
Апеляційна скарга на постанову суду може бути подана до Донецького апеляційного адміністративного суду через Донецький окружний адміністративний суд протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Головуючий суддя Голубова Л.Б.
Судді Голошивець І.О.
ОСОБА_3
- Номер:
- Опис: визнання протиправними та скасування постанов № 0050242, № 0050221, № 0050226 від 25.07.2017 року
- Тип справи: Адміністративний позов
- Номер справи: 805/3020/17-а
- Суд: Донецький окружний адміністративний суд
- Суддя: Голубова Л.Б.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 29.08.2017
- Дата етапу: 01.11.2017