Судове рішення #67377556

ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ОСОБА_1

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 2-1340/10/0408

Провадження № б/н

У Х В А Л А

іменем України

"14" травня 2010 р.

Дзержинський районний суд м. Кривого Рогу в складі:

головуючого - судді Косторенко А.Ю.

при секретарі: Сеферовій І.М.

розглянувши у попередньому судовому засіданні м. Кривого Розі цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3

про відшкодування майнової та моральної шкоди ,

встановив:

10 березня 2010 року позивач звернувся до суду з вищевказаним позовом посилаючись на те , що 22 серпня 2009 року він звернувся за оголошенням до відповідача з метою відремонтувати та частково замінити труби опалення , водопроводу та каналізації у квартирі № 4 , будинку 31 до вул. Революційній в м. Кривому Розі , яка належить його сину . За домовленістю відповідач мав самостійно придбати матеріали і виконати всі роботи якісно і в строк до 28.08.2009 року . Проте ремонтні роботи відповідачем були виконані неякісно, на усунення недоліків його роботи відповідач витратив 320, 83 грн. Крім того позивачем було виявлено , що різниця між сумою предоплати на придбання матеріалів та і вартістю фактично придбаних та встанволенних матеріалів становить 2552, 60 грн . Також позивач вважає, що діями відповідача йому було заподіяно моральну шкоду , яку він оцінює в 3000 грн . Зазначені суми він просив стягнути з відповідача на свою корить , а також зобов’язати відповідача видати йому на руки розрахункові документи .

До початку попереднього судового, засідання від позивача надійшла заява про залишення його позову без розгляду у зв’язку з мирним вирішенням спору .

Вивчивши матеріали справи , суд вважає за необхідне залишити позовну заяву без розгляду з наступних підстав.

Згідно зі ст. 207 п. 5 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду , якщо, позивач надав заяву про залишення позову без розгляду.

Як видно із заяви, яка надійшла до суду 12 травня 2010 року , позивач просив залишити його заяву без розгляду .

Тому суд залишає позовну заяву надану позивачем без розгляду.

На підставі викладеного, та керуючись ст. 207 п.5 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву подану ОСОБА_2 до ОСОБА_3

Івановича про відшкодування майнової та моральної шкоди залишити без розгляду.

Роз’яснити , що ОСОБА_2 , вправі повторно звернутися до суду з цим же позовом у загальному порядку особисто або уповноваженою на те особою при наявності у неї діючої довіреності.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційний суд Дніпропетровської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-ти денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Суддя: А. Ю. Косторенко



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація