Судове рішення #67273592

БОЛГРАДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

08.05.2012

Справа № 1507/1202/12

Провадження № 2-п/1507/5/12

У х в а л а

про залишення позовної заяви без руху

"08" травня 2012 р., суддя Болградського районного суду Одеської області Сабада В.В. ., вивчивши матеріали справи за заявою ОСОБА_1 про переглядзаочного рішення , -

в с т а н о в и в :

07.05.2012 року до Болградського районного суду надійшла вказана заява.

Заява не може бути прийнята до провадження, оскільки вона не відповідає вимогам ст.ст. 229 ЦПК України.

Так в заяві не вказано найменування суда, який ухвалив заочне рішення, не вказане місце знаходження відповідача на цей час, т.я.він посилається на свою відсутність в постійному його місці проживання, відсутні посилання на докази, якими відповідач обгрунтовує свої заперечення проти вимог позивача.

Не надані докази того, що саме відповідач підписав подану від його імені заяву, т. я. ч.3 ст. 229 ЦПК України. встановлено, що заява підписується тільки особою, яка її подає.

Відповідно до ч.1 ст. 121 ЦПК України заява, подана без додержання вимог викладених у ст.ст. 119,120 ЦПК України, підлягає залишенню без руху. Запропоновувати заявнику усунути вищевказані недоліки до 20.05.2012 року. Попередити його, що в випадку не усунення недоліків в повному обсязі у встановлений строк - заява буде визнана неподаною і повернута.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 119, 120,121 ЦПК України, суддя -

у х в а л и в :

Позовну заяву ОСОБА_1 переглядзаочного рішення –залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків до 20.05.2012.

Роз’яснити ОСОБА_1, що у разі невиконання вимог, викладених в ухвалі, позовна заява буде вважатися неподаною і повернута йому.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя В. В. Сабада


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація