Справа №2-840/07
УХВАЛА
19.02.2007 року
Суддя Корольовського районного суду м.Житомира Кочетов Л.Г., розглянувши скаргу ОСОБА_1 до державної виконавчої служби у Корольовському
районі м. Житомира про неправомірність дій, -
Встановив:
До суду надійшла вказана скарга, яка у зв"язку з тим, що не відповідала вимогам ст. 106 КАС України ухвалою суду від 16.01.2007 року була залишена без руху з наданням строку для усунення зазначених в ній недоліків до 15.02.2007 року.
Однак, на виконання ухвали від 16.01.2007 року надійшла нова скарга, де недоліки попередньої скарги не усунуті, а саме, звернення викладено в формі скарги, не надано копії звернення для відповідачів. Таким чином, скаржником недоліки не усунені, в зв"язку з чим дана скарга підлягає визнанню такою, що не подана і підлягає поверненню.
На підставі викладеного та керуючись ст. 108 КАС України, -
Ухвалив:
Скаргу ОСОБА_1 до державної виконавчої служби у Корольовському районі м. Житомира про неправомірність дій вважати неподаною і повернути.
Заява про апеляційне оскарження даної ухвали може бути подана до апеляційного суду Житомирської області через Корольовський районний суд м. Житомира протягом 5 днів з дня постановления ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя Корольовського районного суду м.Житомира Л.Г.Кочетов