Судове рішення #67191563


Рівненський міський суд Рівненської області

м. Рівне, вул. Шкільна, 1, 33028, (0362) 26-59-17


Справа № 2а -9/2010р

УХВАЛА

24 вересня 2010 р Рівненський міський суд

в особі судді Олексюк Г.Є.

при секретарі Сахончик Т.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Рівне справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Рівненської обласної Ради треті особи Рівненська міська Рада, BAT « Рем буд» ,КП РМБТІ про визнання протиправної бездіяльності і рішення суб»єкту владних повноважень та зобов»язання вчинити певні дії.

Встановив:

ОСОБА_1 звернувся до Рівненського міського суду з адміністративним позовом до Рівненської обласної Ради треті особи Рівненська міська Рада, ВАТ « Рем буд» , КП РМБТІ про визнання протиправної бездіяльності і рішення суб»єкту

владних повноважень та зобов»язання вчинити певні дії.

В судове засідання сторони двічи 15 липня та 24 вересня 2010 року \не з»явились, клопотань про відкладення розгляду справи не надіслали .

Відповідно до п.4 ч.І ст. 155 КАС України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо позивач повторно не прибув у судове засідання без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності;

Судом враховується, що відповідно до ч. З ст. 155 КАС України особа, позовна заява якої залишена без розгляду, після усунення підстав, з яких заява була . залишена без розгляду, має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.

На підставі викладеного, керуючись ст.155 КАС України, суд

Ухвалив :

Позовну заяву ОСОБА_1 до Рівненської обласної Ради треті особи Рівненська міська Рада, ВАТ « Рем буд» , КП РМБТІ про визнання протиправної бездіяльності і рішення суб»єкту владних повноважень та зобов»язання вчинити певні дії залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена до Львівського адміністративного апеляційного суду через Рівненський міський суд з поданням в п'ятиденний строк заяви про апеляційне оскарження з наступним поданням в 10 денний строк після подачі цієї заяви апеляційної скарги . Ухвала може бути також оскаржено і без подання заяви про апеляційне оскарження у випадку подання апеляційної скарги в п"яти денний строк з дня проголошення ухвали. У випадку неподання заяви про апеляційне оскарження в 5 денний строк ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку.

Суддя :


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація