Справа № 3 – 1479/2009
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 листопада 2009 року м. Мала Виска
Суддя Маловисківського районного суду Кіровоградської області НАЗАРЕНКО В.Я., розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, громадянина України, непрацюючого, проживає АДРЕСА_1
за ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
В С Т А Н О В И В :
4 листопада 2009 року о 12-25 годині в с. Злинка Маловисківського району по вулиці Повітрянофлотській правопорушник ОСОБА_1. керував автомобілем марки ВАЗ 21011 державний номерний знак НОМЕР_1 в стані алкогольного сп'яніння. Огляд на стан сп'яніння проводився з використанням трубки “Контроль тверезості”, чим скоїв правопорушення за ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ОСОБА_1 свою вину в скоєнні адміністративного правопорушення визнав повністю і в скоєному щиро розкаявся.
Встановлено, що ОСОБА_1. за місцем роботи характеризується позитивно.
Директор ТОВ “Авангад”, де працює правопорушник, надав Маловисківському райсуду клопотання з проханням не притягати його до адміністративної відповідальності, а матеріали передати на розгляд трудового колективу товариства для застосування до нього заходів громадського впливу.
Вважаю за можливе клопотання задовольнити.
Керуючись ст. 21 Кодексу України про адміністритивні правопорушення,-
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 за скоєння адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення від адміністративної відповідальності — звільнити.
Матеріали відносно ОСОБА_1 передати на розгляд трудового колективу ТОВ “Авангад” для застосування до нього заходів громадського впливу.
На постанову може бути подана апеляція протягом 10 днів з дня її винесення.
Суддя В.Я.Назаренко