Судове рішення #67133948

г Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області


Справа № 3-93/10

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 лютого 2010 року року суддя Інгулецького районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області ОСОБА_1, розглянувши матеріали, що надійшли із територіальної державної інспекції праці у Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної зідповідальності

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянки України, фізичної особи - підприємця, мешкає у АДРЕСА_1,

за ст. 41 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

В С Т А Н О В И В :

14 грудня 2009 року територіальною державною інспекцією праці у Дніпропетровській області при перевірці діяльності фізичної особи-пїдприємця ОСОБА_2, яка здійснює підприємницьку діяльність в торговельному кіоску № 2 торшво-зупиночного комплексу РУ НГЗК на зупинці транспорту «Руднична» та торговельних кіосках № 1 та .№ 2 торгового павільйону «Продукти», розташованому на кільцевій зупинці НКГЗК, в Інгулецькому районі м.Кривого Рогу, за період з січня 2008 року по листопад 2009 року виявлені порушення вимог чинного законодавства про працю по ч.1 ст.41 КУпАП, а саме:

Станом на 14.12.2009р. приватним підприємцем укладені та зареєстровані в Інгулецькому районному центрі зайнятості м.Кривого Рогу 11 трудових договорів з найманими працівниками, плата заробітної плати яким проводиться один раз на місяць готівкою в терміни 13-15 числа щомісячно, в місяці, наступному за звітним, що є порушенням вимог ч.1 ст.115 КЗпПУ.

В порушення вимог наказу Державного комітету статистики України від 05 грудня 2008р. за №489 «Про затвердження типових форм первинної облікової документації зі статистики праці» (та діючого до 01.01.2009р. наказу Мінстату України від 09.10.95р. за № 253 «Про затвердження типових форм первинного обліку»), не ведуться табелі обліку робочого часу найманих ірацівників;

Не ведеться облік відпусток, що є порушенням вимог ч.12 ст.10 Закону України «Про відпустки»;

В порушення вимог ст. ст.107, 106 КЗпПУ не проводилось нарахування заробітної плати найманим працівникам (ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13А.) за роботу у святкові дні та надурочний час.

Таким чином, фізична особа-підприємець ОСОБА_2 порушила вимоги трудового законодавстза, за що передбачена відповідальність за ч.1 ст.41 Кодексу України про аідміністративні правопорушення, за ознаками порушення встановлених термінів виплати заробітної плати, виплата її не в повному обсязі, а також інші порушення вимог законодавства про працю.

Вина ОСОБА_2 з скоєнні адміністративного правопорушення за ч.1 ст.41 КУпАП підтверджується наданими суду письмовими матеріалами.

Керуючись ст. 27, ч.1 ст.41 КУпАП,

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_2 притягнути до адміністративної відповідальності та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 510 (п’ятсот десять) гривен.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Дніпропетровської області через Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня її винесення.



Суддя


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація