Судове рішення #670802
Справа № 22 а 1500 - /2006 Головуючий у 1 інстанції Волчко А

Справа № 22 а 1500 -  /2006        Головуючий у 1 інстанції Волчко А.Я.

Категорія 4                                                  Доповідач 2 інстанції Заріцька А.О.

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 січня 2007 року колегія суддів судової палати в цивільних справах Апеляційного суду Київської області у складі:

Головуючого:   Назарчука Р.А.

суддів:                    Заріцької А.О., Приходька К.П.

при секретарі  Шешко О.Б.

розглянула в судовому засіданні в м. Києві заяву ОСОБА_1про поновлення строку на апеляційне оскарження постанови Києво - Святошинського районного суду Київської області від ІНФОРМАЦІЯ_5 в справі за позовом ОСОБА_1 до МВС України, ГУВС в м. Києві про скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, -

ВСТАНОВИЛА:

Постановою Києво - Святошинського районного суду Київської області від ІНФОРМАЦІЯ_5 позивачу відмовлено в задоволенні позову до МВС України, ГУВС в м. Києві про скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Не погоджуючись з вказаною постановою ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 подав заяву про її апеляційне оскарження, а ІНФОРМАЦІЯ_2 подав апеляційну скаргу і заяву про поновлення строку, як пропущену з поважних причин, (аркуш справи 188-196).

В клопотанні про поновлення строку ОСОБА_1 зазначає, що тривалі відрядження за межі міста Києва позбавили його можливості подати заяву про апеляційне оскарження та апеляційну скаргу в порядку і строки передбачені ст. 186 КАС України.

Відповідно до ч. ч. З, 6 ст. 186 КАС України заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

 

2

З матеріалів справи вбачається, що ОСОБА_1 був присутній при проголошенні постанови суду від ІНФОРМАЦІЯ_5.

Разом з тим, заяву про апеляційне оскарження, яка є нескладною по формі і змісту, подав через пошту лише ІНФОРМАЦІЯ_3, яка до суду надійшла ІНФОРМАЦІЯ_4. З доданих до наданої ІНФОРМАЦІЯ_2 заяви про поновлення строку наказів про віджрядження від ІНФОРМАЦІЯ_5, ІНФОРМАЦІЯ_6, ІНФОРМАЦІЯ_7вбачається, що позивач був у відрядженні у м. Антрацит Луганської області з ІНФОРМАЦІЯ_5 на 25 днів, з ІНФОРМАЦІЯ_6 на 26 днів, з ІНФОРМАЦІЯ_7на 9 днів.

Колегія суддів вважає, що зазначені накази самі по собі не свідчать про відсутність можливості позивача у період з 2 жовтня по ІНФОРМАЦІЯ_1 подати до суду заяву про намір оскаржити постанову суду.

Тим більше, що заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга підготовлені та подані до суду саме в період, який відповідно до зазначених наказів, був охоплений перебуваннями ОСОБА_1 у відрядженнях за межі міста.

За наведених вище обставин, спростовуються посилання позивача на поважність пропущеного строку через перебування у відрядженні.

Оскільки підстав для поновлення строку на апеляційне оскарження постанови суду не встановлено, то в задоволенні заяви про поновлення строку слід відмовити, а заяву про апеляційне оскарження та апеляційну скаргу залишити без розгляду.

Керуючись ст.ст. 186 КАС України колегія суддів, -

УХВАЛИЛА:

Відмовити ОСОБА_1 у задоволенні заяви про поновлення строку на апеляційне оскарження постанови Києво - Святошинського районного суду Київської області від ІНФОРМАЦІЯ_5 за його позовом МВС України, ГУВС в м. Києві про скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Заяву про апеляційне оскарження та апеляційну скаргу на постанову Києво -Святошинського районного суду Київської області від ІНФОРМАЦІЯ_5 залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого Адміністративного Суду України протягом одного місяця.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація