Справа № 2-4897-09
У Х В А Л А
12 листопада 2009 року Суддя Соснівського районного суду м. Черкаси Романенко В.А., розглянувши матеріали за заявою ОСОБА_1, зацікавлена особа: Департамент охорони здоров’я та соціальної політики Черкаського міськвиконкому про встановлення опіки над недієздатною особою,
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою про встановлення опіки над недієздатною особою.
Відповідно до ст. 62 ЦК України опіки та піклування встановлюються за місцем проживання фізичної особи, яка потребує опіки чи піклування, або за місцем проживання опікуна чи піклування.
З наданих заявником матеріалів вбачається, що опіка встановлюється над ОСОБА_2, який проживає за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченко, 244/38. Заявник – ОСОБА_1 проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1.
Керуючись ст. 122 ЦПК України, ст. 62 ЦК України,
У Х В А Л И В:
Відмовити ОСОБА_1 у відкритті провадження у справі за його заявою, зацікавлена особа: Департамент охорони здоров’я та соціальної політики Черкаського міськвиконкому про встановлення опіки над недієздатною особою.
Заявнику ОСОБА_1 роз’яснити право звернення з даною заявою до Придніпровського районного суду м. Черкаси, або Смілянського районного суду Черкаської області.
Ухвалу може бути оскаржено в апеляційному порядку до Черкаського апеляційного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня отримання копії ухвали і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя Соснівського
районного суду м. Черкаси В.А. Романенко