КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ПОЛТАВИ
Справа №1609/1214/2012
Провадження № 3/1609/314/2012
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
22.02.2012 року суддя Київського районного суду м.Полтави Антонов А.В. розглянувши матеріали, які надійшли з Територіальної державної інспекції праці в Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, працюючого директором ТОВ «Торговий дім ГРЛ», м.Полтава, вул.Заводська,12, проживаючого : м.Полтава, б-р.Б.Хмельницького,5АДРЕСА_1, ід.код – НОМЕР_1,
за ст.41 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 будучи директором ТОВ «Торговий дім ГРЛ» за адресою : м.Полтава, вул.Заводська,12 вчинив порушення законодавства про працю, а саме : вимог ст.24 Закону України «Про оплату праці» та ст.115 КЗпП України щодо строків виплати заробітної плати у вересні-грудні 2011 року. Сума заборгованості станом на 01.12.2011 р. складає 81,3 тис. грн. ; порушив вимоги ст.15 Закону України «Про оплату праці» в частині першочерговості виплати заробітної плати.
ОСОБА_1 будучи належним чином повідомлений про місце та час розгляду справи до суду не з’явилася, про причини неявки не повідомив.
Відповідно до ст.268 КпАП України справа про адміністративне правопорушення розглядається судом за відсутності належним чином повідомленої особи, якщо від неї не надійшло клопотань про відкладення розгляду справи. Враховуючи, те що ніяких клопотань на адресу суду про відкладення розгляду справи не надходило, суд вважає за можливе розглянути справу за її відсутності.
Вина ОСОБА_1 підтверджується матеріалами справи, протоколом про адмін.правопорушення №16-01-76/411 від 26.12.2011 р., та актом перевірки №16-01-76/487 від 26.12.2011 року.
На підставі викладеного, керуючись ст.41 ч.1, 283, 284, 294 КпАП України, -
П О С Т А Н О В И В :
Визнати ОСОБА_1 винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 41 ч.1 КпАП України та піддати штрафу на користь держави в сумі 510 гривень.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Полтавської області через Київський районний суд м. Полтави протягом 10 днів з дня її винесення.
Строк пред’явлення для виконання 3 місяці.
Суддя Антонов А.В.