Судове рішення #67023328

ДЗЕРЖИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ОСОБА_1

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 2-555/10/0408

Провадження № б/н

У Х В А Л А

іменем України

"04" січня 2010 р.

Суддя Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу ОСОБА_2 , розглянувши позовну заяву ОСОБА_3 до Комунального житлового підприємтсва № 8 , третя особа на боці відповідача - ВАТ « ЕК » Дніпрообленерго» « Енергонагляд « про відшкодування матеріальних та моральних збитків,

встановив:

ОСОБА_3 звернувся до суду з вищевказаним позовом .

Ухвалою суду від 28 жовтня 2009 року зазначена позовна заява була залишена без руху як така , що не відповідає вимогам ст. 119 , 120 ЦПК України , а позивачу надано строк до 14 грудня 2009 року для усунення зазначених в ухвалі недоліків .

Так , позивачем було неправильно зазначено назву та адресу 3-ї особи - ВАТ « ЕК» Дніпрообленерго» « Енергонагляд» , м. Кривий Ріг . вул. Станіславського , 6 . Правильно слід зазначити Відкрите акціонерне товариство « Енергопостачальна компанія « Дніпрообленерго» в особі Криворізьких міських електричних мереж , 50099, м. Кривий Ріг , пр. К.Маркса , 41 .

Крім того, в позовній заяві містяться неточності , через які неможливо зрозуміти суть викладеного .

Виходячи із змісту позовної заяви , позивач висуває вимогу про стягнення з відповідача на його користь моральної шкоди в розмірі 5000 грн. При цьому позивачу потрібно було конкретизувати свою вимогу , викладену в п. 2 прохальної частини .

14 грудня 2009 року позивачем було подано доповнення до позовної заяви , проте зазначені в ухвалі недоліки не виконані.

Таким чином , ухвала судді яка зобов’язує позивача усунути недоліки заяви , не виконана.

В силу ст. 120 ЦПК України, якщо позивач у зазначений суддею термін не усуне недоліки, позовна заява вважається неподаною і повертається позивачу .

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 119, 121,229 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ :

Позовну заяву ОСОБА_3 до Комунального житлового підприємства № 8 , третя особа на боці відповідача - ВАТ « ЕК» Дніпрообленерго» « Енергонагляд « про відшкодування матеріальних та моральних збитків вважати неподаною та повернути позивачу .

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5 - денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги , з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України .

Суддя: А. Ю. Косторенко



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація