Судове рішення #6695763

Справа № 3 -2631/09  

П О С Т А Н О В А  

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И  

12 листопада 2009 року                 м. Ковель  

 

Суддя Ковельського міськрайонного суду Волинської області Наваляний А.Д., з участю прокурора Дордюка В.В., представника Волинської митниці ОСОБА_1, розглянувши матеріали, що надійшли від Волинської митниці про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина України ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, непрацюючого  


за ст. 340 МК України, -  

в с т а н о в и в :  


02.11.2009 року о 10 год. 50 хв. у пункті пропуску "Дольськ" під час здійснення спільного прикордонно - митного контролю у громадянина України ОСОБА_2, який слідував з України в Республіку Білорусь автомобілем марки "Мерседес Бенц", державний реєстраційний номерний знак НОМЕР_1 було виявлено незадекларований та не заявлений при усному опитуванні пристрій активної оборони – електрошокер марки "ISJ-801".  

Таким чином, своїми діями, які виразились у недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України, тобто незаявлення за встановленою формою точних відомостей про товари, які підлягають обов'язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України ОСОБА_2 вчинив правопорушення, передбачене ст. 340 МК України.  

ОСОБА_2 на виклик до суду не з’явився, про причини неявки суд не повідомив, хоч завчасно і належним чином був повідомлений про час та місце розгляду справи.  

Вина ОСОБА_2 повністю доводиться зібраними доказами по справі, зокрема: поясненнями самого правопорушника, актом огляду транспортного засобу, товарів, інших предметів та речей від 02.11.2009 року.  

Заслухавши думку прокурора, представника Волинської митниці, дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, що в діях ОСОБА_2 наявний склад правопорушення, передбаченого ст. 340 МК України.  

Із врахуванням обставин справи та особи винного приходжу до висновку, що до останнього слід обрати адміністративне стягнення у вигляді конфіскації електрошокера марки "ISJ-801".  

У відповідності до ст. 385 МК України витрати у справі про порушення митних правил відшкодовуються особою, щодо якої винесено постанову про накладення стягнення, а  тому з порушника в користь Волинської митниці слід стягнути витрати по справі про порушення митних правил за зберігання майна в сумі 12 (дванадцять) гривень 01 копійку.  

    Керуючись ст.ст. 283, 284 КУпАП, на підставі ст.ст. 320, 322, 385, 386, 391 п. 2 МК України, -  


П О С Т А Н О В И В:  


Визнати ОСОБА_2 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 340 МК України, та піддати його адміністративному стягненню у вигляді конфіскації пристрою активної оборони – електрошокеру марки "ISJ-801", який знаходяться на зберіганні Волинської митниці.  

  Стягнути з ОСОБА_2 в користь Волинської митниці витрати по справі про порушення митних правил в сумі 12 (дванадцять) гривень 01 копійку.  

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Волинської області протягом десяти днів з дня її винесення.  


Суддя Ковельського  

міськрайонного суду                     ОСОБА_3  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація