Справа № 703/4541/13-п
3/703/896/13
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
09 вересня 2013 року суддя Смілянського міськрайонного суду Черкаської області Овсієнко В.В., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ м. Сміла при УДАІ УМВС України в Черкаській області про притягнення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, працюючого лікарем Черкаської обласної лікарні,
до адміністративної відповідальності за ст. 124 КУпАП,
в с т а н о в и в:
ОСОБА_1 близько 10 год. 30 хв. 14 серпня 2013 року в м.Сміла по вул. Дзержинського біля будинку №56, керуючи автомобілем НОМЕР_1 під час руху заднім ходом не переконався, що це буде безпечно не звернувся за допомогою до інших осіб в результаті чого здійснив зуткнення із автомобілем НОМЕР_2, який був припаркований позаду, що призвело до механічних пошкоджень транспортних засобів, порушив тим самим п. 10.9 ПДР України, чим вчинив адміністративне правопорушення передбачене ст. 124 КУпАП, так як порушив правила дорожнього руху, що призвело до пошкодження транспортних засобів, матеріальних збитків.
ОСОБА_1 винним себе визнав повністю, пояснивши, зіткнення з іншим автомобілем виникло випадково, так як не врахував дорожньої обстановки.
Вчинення ОСОБА_1 дорожньо-транспортної пригоди підтверджується даними адміністративного протоколу АГ2 №423327, протоколу огляду місця ДТП та схемою до нього, акту огляду ТЗ, поясненнями ОСОБА_2 його поясненнями.
Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, який до адміністративної відповідальності притягується вперше, не працює, вважаю за доцільне накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу з урахуванням його матеріального стану.
Керуючись ст.ст. 124, 283, 284 КУпАП України, суддя, -
п о с т а н о в и в :
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП і накласти стягнення у виді 400 гривень штрафу.
Зобов’язати ВДАІ по обслуговуванню адміністративної території м. Сміла та Смілянського району повернути ОСОБА_1 посвідчення водія на його ім'я ВАА № 700604.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесене подання прокурором до Апеляційного суду Черкаської області через Смілянський міськрайонний суд протягом 10 днів з дня її винесення і набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, подання прокурора чи їх розгляду апеляційним судом.
,
Суддя: В. В. Овсієнко