Справа № 0603/2-556/11
У Х В А Л А
іменем України
17.02.2012 року. Бердичівський міськрайонний суд в складі : головуючого судді –Хавронюк О.Л., з участю секретаря –Лободи В.Л., позивача. його представника -ОСОБА_1,відповідача ОСОБА_2, його представника - ОСОБА_3,розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_2, ОСОБА_5 ,ПАТ "Страхова компанія "Провідна" про відшкодування матеріальної і моральної шкоди
В С Т А Н О В И В :
Позивачем заявлено зазначені вимоги з тих підстав, що з вини відповідача ОСОБА_2 сталась дорожньо-транспортна ОСОБА_2 керував автомобілем, власником якого є ОСОБА_5, цивільна відповідальність ОСОБА_2 застраховано.В результаті пригоди був пошкоджений його автомобіль, йому заподіяно матеріальну і моральну шкоду.
В судовому засіданні 17.02.2012 року позивачем та його представником підтримано письмове клопотання від 23.11.2011 року про залишення позову в частині вимог до ОСОБА_5 без розгляду. Відповідно до вимог п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду , якщо заявником подано заяву про залишення позову без розгляду. Позивач , відповідно до вимог ч.2ст. 11 ЦПК України, розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд, а суд, згідно з ч.1 ст.11 ЦПК України розглядає цивільні справи не інакше як за зверненнями фізичних осіб, поданими відповідно до ЦПК України .Таким чином, волевиявлення позивача на залишення позову без розгляду не суперечить принципу диспозитивності .
Керуючись п.5 ч.1 ст. 207 ЦПК України,
У Х В А Л И В :
Позов ОСОБА_4 до ОСОБА_2, ОСОБА_5 ,ПАТ "Страхова компанія "Провідна" про відшкодування матеріальної і моральної шкоди залишити без розгляду в частині вимог до ОСОБА_5 згідно поданої заяви.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку в Апеляційний суд Житомирської області через Бердичівський міськрайонний суд шляхом подачі апеляційної скарги в п”ятиденний строк з дня винесення ухвали .
Головуючий :