Справа № 0603/2-1166/11
У х в а л а
"21" січня 2011 р. .Суддя Бердичівського міськрайонного суду Хавронюк О.Л. ,вивчивши матеріали справи за позовом ОСОБА_1 до Бердичівського управління експлуатації газового господарства про стягнення матеріальної та моральної шкоди,
В с т а н о в и в :
Позивач звернувся до суду з позовом з тих підстав, що відповідачем проводиться невірне нарахування плати за спожитий газ , безпідставно проведено відключення газу ,переплачені кошти не повернуті, що призвело до заподіяння матеріальної і моральної шкоди .
Вивчивши позовну заяву та подані до неї матеріали суддя приходить до висновку, що вона не відповідає вимогам ч.5ст. 119 ЦПК України, а саме: до позовної заяви додаються документи ,що підтверджують оплату витрат за інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи .При подачі позовної заяви позивачем не було сплачено витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 120 грн. на р/р 31218259700005, код 22062831, отримувач УДК в м.Бердичеві, Банк отримувача ГУДКУ в Житомирській області, МФО 811039. Наведені вище недоліки є підставою для залишення позовної заяви без руху.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст.119, 121 ЦПК України,-
У х в а л и в :
Цивільну справу за позовом ерниша ОСОБА_2 до Бердичівського управління експлуатації газового господарства про стягнення матеріальної та моральної шкоди – залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків - 5 днів з дня отримання копії ухвали .
В разі не усунення до встановленого терміну недоліків, зазначених в ухвалі, позовна заява буде вважатись неподаною і буде повернута позивачу з усіма додатками до неї.
Ухвала в частині визначення розміру судових витрат може бути оскаржена в Апеляційний суд Житомирської області через Бердичівський міськрайонний суд протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали .
Суддя: О.Л.Хавронюк