Справа №0603/2-1920/11
Провадження№ 2/0603/408/12
У Х В А Л А
26.03.2013 року . Бердичівський міськрайонний суд в складі : головуючого-судді Хавронюк О.Л., з участю секретаря –Лободи В.Л., розглянувши в відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Бердичеві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до колективного сільськогосподарського підприємства "Обухівка",Маркушівської сільської ради про включення до списку , що додається до державного акта на право колективної власності на землю
В С Т А Н О В И В :
В судове засідання 26.03.2013 року в зазначеній цивільній справі сторони після оголошеної перерви не з”явились .Представником позивача подано заяву про відкладення слухання справи через неможливість його явки до суду по хворобі . Відповідачу- колективному сільськогосподарському підприємству "Обухівка" судову повістку не вручено , за адресою, вказаною в позові, повернуто за закінченням терміну зберігання. Представнику відповідача -Маркушівської сільської ради судову повістку вручено відповідно до вимог ст.ст.74,76ЦПК України .
На підставі п.2 ч.1 ст.169,ст.191 ЦПК України суд оголошує перерву в слуханні справи в зв"язку неявкою представника позивача в судове засідання вперше з поважних причин.
Керуючись п.3 ч.1 ст.169,ст.191 ЦПК України,
У Х В А Л И В :
Оголосити перерву в слуханні справи за позовом ОСОБА_1 до колективного сільськогосподарського підприємства "Обухівка",Маркушівської сільської ради про включення до списку , що додається до державного акта на право колективної власності на землю в зв"язку неявкою представника позивача в судове засідання вперше з поважних причин.
Виклик сторін здійснити в судове засідання на 8.04.2013 року 10:00 годин
Суддя :