Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #66857559

Справа № 393/500/17

пров. 3/393/185/17


П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 жовтня 2017 року смт. Новгородка

Суддя Новгородківського районного суду Кіровоградської області Мохонько К.М. розглянувши матеріали, які надійшли від Новгородківського відділення поліції  Долинського відділу поліції  ГУНП в Кіровоградській області про притягнення до адміністративної відповідальності:

Прізвище ОСОБА_1

ОСОБА_2

По батькові ОСОБА_3

Час та місце народження ІНФОРМАЦІЯ_1,  смт. Новгородка,

Кіровоградської  області

Місце проживання ІНФОРМАЦІЯ_2,

Кіровоградської  області

Громадянство України        

Сімейний стан не одружений

Місце роботи   учень Новгородківського ПТУ № 36

за ч. 1 ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення

ВСТАНОВИВ:

Як зазначено в протоколі про адміністративне правопорушення серія ГП № 595929 від 21.09.2017, 18 вересня 2017  року о 17 год. 30 хв. ОСОБА_1, в смт. Новгородка на вул. Криворізькій, в громадському місці розпивав спиртні напої - алкогольне пиво «Львівське 1715» за що передбачена відповідальність по ч. 1 ст. 178 КУпАП.

В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнав повністю. Також його вина підтверджується наявними матеріалами справи: письмовими поясненнями ОСОБА_4 від 22.09.17р., ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_1 від 21.09.17р.

Таким чином, зібраними по справі доказами доведена вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 178 КУпАП.

За місцем навчання ОСОБА_1 характеризується позитивно, вперше притягується до адміністративної відповідальності.

Відповідно до ст. 24-1 КУпАП за вчинення адміністративних правопорушень до неповнолітніх у віці від шістнадцяти до вісімнадцяти років можуть бути застосовані заходи впливу.

Згідно зі ст. 13 КУпАП до осіб віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років, які вчинили адміністративні правопорушення, застосовуються заходи впливу, передбачені статтею 24-1 цього Кодексу.

Відповідно до ч. 1 ст. 284 КУпАП по справі про адміністративне правопорушення, орган (посадова особа) виносить одну з таких постанов: 2) про застосування заходів впливу, передбачених статтею 24-1 цього Кодексу.

Враховуючи вищевикладене, особу порушника ОСОБА_1, який є неповнолітнім та з метою запобігання вчинення ним в подальшому адміністративних правопорушень, суд вважає за можливе не застосовувати до ОСОБА_1 адміністративне стягнення, а застосувати до нього захід впливу у виді попередження.

Оскільки в порядку ст. 24-1 КУпАП попередження є заходом адміністративного впливу, а не адміністративним стягненням, то судовий збір з правопорушника не стягується.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст. ст. 13, 24-1, ч. 1 ст. 178, ст. ст. 249, 268, ч. 1 ст. 284 КУпАП суд

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винним неповнолітнього ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного  правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 178  КУпАП та застосувати відносно нього захід впливу у вигляді попередження.

Копію постанови вручити ОСОБА_1, направити начальнику Новгородківського відділення поліції Долинського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області.

Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її винесення до апеляційного суду Кіровоградської області через Новгородківський районний суд.

       

Суддя Мохонько К.М.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація