Судове рішення #6682145

код суду 27               № 2-4278/09  

 

У Х В А Л А  

 

13 жовтня 2009 року    Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області в складі:  

головуючого:судді                                 ОСОБА_1  

при секретарі                                          Костенко А.К.  

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Костянтинівка справу за позовом Обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» в інтересах виробничої одиниці «Костянтинівкатепломережа» до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_3, Михайловича про стягнення заборгованості за надані послуги теплопостачання,-  


В С Т А Н О В И В:  


24 вересня 2009 року Обласне комунальне підприємство «Донецьктеплокомуненерго» в інтересах ВО «Костянтинівкатепломережа»  звернулося до суду із позовною заявою до відповідачів про стягнення заборгованості за надані послуги теплопостачання в сумі 6523,58 грн.  

Позивач надав заяву про залишення позовної заяви без розгляду.  

Суд вважає, що позовна заява підлягає залишенню без розгляду в зв,язку з наданою заявою позивача.  

Керуючись ст. 207 п.5 ЦПК  України,-  


У Х В А Л И В:  


Позовну заяву Обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» в інтересах виробничої одиниці «Костянтинівкатепломережа» до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_3, Михайловича про стягнення заборгованості за надані послуги теплопостачання залишити без розгляду.            

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через Костянтинівський міськрайонний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.  


Суддя          

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація