Судове рішення #6680772


            Справа №  6-262/2009  

__ЛУЦЬКИЙ  МІСЬКРАЙОННИЙ  СУД  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ__  


У  Х  В  А  Л  А  

13 листопада 2009 року                                                                           місто Луцьк


Луцький міськрайонний суд Волинської області в складі:

головуючого – судді Бовчалюк З.А.,

при секретарі Захаровій Н.А.


розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Луцьку подання  державного виконавця Другого відділу державної виконавчої служби Луцького міського управління юстиції про заборону виїзду за межі України  боржника ОСОБА_1,


в  с  т  а  н  о  в  и  в :  


Держаний виконавець Другого відділу державної виконавчої служби Луцького міського управління юстиції  звернувся в суд з поданням про заборону виїзду за межі України  боржника ОСОБА_1.

Своє подання мотивує тим, що  на виконанні у Другому відділі ДВС Луцького міського управління юстиції  на примусовому  виконанні  знаходиться  виконавчий лист , виданий 06 лютого 2009 року Луцьким міськрайонним  судом  про стягнення солідарно  з ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 в користь  ТзОВ «М.Ж.К.»  заборгованості по утриманню будинку та прибудинкової території в сумі 1859, 65 гривень.05.06.2009 року старшим  державним виконавцем  Другого відділу  ДВС Луцького міського управління юстиції  винесено постанову  про відкриття виконавчого  провадження. Рішення суду не виконується., оскільки боржник ухиляється від його виконання, мотивуючи це тим, що скоро  виїде за кордон.

Просить  тимчасово обмежити право виїзду за межі України без вилучення паспортного  документу боржника ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1.

В судове засідання представник заявника, стягувач та  боржник не з’явились, хоча належним чином були повідомлені про час та місце розгляду справи.

Відповідно до  ч.2 ст. 6 Закону України « Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України» громадянинові України, який має паспорт, може бути тимчасово  відмовлено  у виїзді  за кордон у випадках, передбачених пунктами 1-9 частини першої цієї  статті. Зокрема, громадянинові України, який має паспорт, може бути тимчасово відмовлено  у виїзді  за кордон у випадку, якщо діють  неврегульовані аліментні , договірні чи інші невиконані зобов’язання – до виконання зобов’язань. Тимчасове затримання або вилучення паспорта у  таких випадках  здійснюється  судом, органами  прокуратури, внутрішніх справ, служби безпеки, Державної прикордонної  служби України, військовими комісаріатами та консульською службою України.

Судом встановлено, що 05 червня 2009 року   відкрито виконавче провадження   по виконанню виконавчого листа  Луцького міськрайонного суду від 6 лютого 2009 року про стягнення солідарно  з ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 в користь  ТзОВ «М.Ж.К.»  заборгованості по утриманню будинку та прибудинкової території в сумі 1859, 65 гривень.

Таким чином, ОСОБА_4 дійсно має невиконані зобов’язання за кредитним договором. Однак, в поданні державний виконавець  не наводить  обґрунтованого припущення, що тимчасове  обмеження боржника у праві виїзду за кордон призведе до виконання  зобов’язання та виконання рішення суду.

З вархуванням наведеного, суд приходить до висновку, що в задоволенні подання   державного виконавця Другого відділу державної виконавчої служби Луцького міського управління юстиції про заборону виїзду за межі України  боржника ОСОБА_1  слід відмовити.


Керуючись ст.3 ЦПК України, на підставі ст. 6  Закону України « Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України», суд


у  х  в  а  л  и  в  :


В задоволенні  подання  державного виконавця Другого відділу державної виконавчої служби Луцького міського управління юстиції про заборону виїзду за межі України  боржника ОСОБА_1  – відмовити.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Волинської області через Луцький міськрайонний суд шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом п’яти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 ЦПК України, ухвала суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги, ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.




Суддя  

Луцького міськрайонного суду               ОСОБА_5  













Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація