копія Справа 2а-616/09р.
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
15 вересня 2009 року Хортицький районний суд м. Запоріжжя
в складі головуючого судді Бондаренко І.В.
при секретарі Биковій С.Б.
розглянувши в відкритому судовому засіданні в залі суду м. Запоріжжя справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в Хортицькому районі Запорізької області про поновлення пропущеного строку для звернення до адміністративного суду та про оскарження бездіяльності Управління пенсійного фонду України і здійснення перерахунку та виплати недоплаченої щомісячної суми допомоги «Дітям війни», –
в с т а н о в и в :
Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про поновлення пропущеного строку для звернення до адміністративного суду та про оскарження бездіяльності Управління пенсійного фонду України і здійснення перерахунку та виплати недоплаченої щомісячної суми допомоги «Дітям війни» .
Позивач в судові засідання двічі не з’являвся, причину неявки суду не надав, про слухання справи був повідомлений судом належним чином.
У відповідності з вимогами п.4 ч.1 ст. 155 КАС України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду у разі повторної неявки позивача в судове засідання без поважних причин, якщо від позивача не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.
Керуючись ст. 128, 155 КАС України, суд,
У Х В А Л И В :
Адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в Хортицькому районі Запорізької області про поновлення пропущеного строку для звернення до адміністративного суду та про оскарження бездіяльності Управління пенсійного фонду України і здійснення перерахунку та виплати недоплаченої щомісячної суми допомоги «Дітям війни» – залишити без розгляду .
Ухвала може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги.
Суддя (підпис):
Копія вірна:
Суддя: