Судове рішення #66742762

Справа № 0603/4192/12

Провадження №1/0603/431/12

ПОСТАНОВА

02.11.2012 року. Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області в складі: головуючого - судді Дубцова о.В., при секретарі Косюченко О.В., з участю прокурора Левченко Ю.Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Бердичеві кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 309 КК України, -

в с т а н о в и в :

на розгляді в Бердичівському міськрайонному суді знаходиться кримінальна справа про обвинувачення ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 309 КК України.

У зв'язку з неявкою підсудної по справі судом була винесена постанова про її привід від 09.08.2012р. (на 05.10.2012р.), яка направлена для виконання доБердичівського МВ УМВС України в Житомирській області.

Працівниками Бердичівського МВ УМВС України постанова суду про привід підсудної не виконана, про причину невиконання постанови не повідомлено, що змушує суд, керуючись ч. 2 ст. 288 КПК України застосувати до підсудної привід повторно.

Прокурор вважає необхідним застосувати до підсудної примусовий привід повторно та доставити її в судове засідання. В разі неможливості доставити до суду, надати копії підтверджуючих цей факт матеріалів.

На підставі наведеного та керуючись ч. 2 ст. 288 КПК України, суд, -

п о с т а н о в и в :

Привести приводом в судове засідання на 12 год. 00 хв. 21 листопада 2012 року підсудну ОСОБА_1, яка проживає в ІНФОРМАЦІЯ_1.

Копію постанови направити для виконання до Бердичівського МВ УМВС України в Житомирській області.

Суддя:



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація