Справа 2-687/09
У Х В А Л А
про закриття провадження
19 жовтня 2009 року Садгірський районний суд м. Чернівці
у складі: головуючого судді – Асташева С.А.
при секретарі - Голик В.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою дочірнього підприємства «Укргазмережі» ДК «Газ України» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за природній газ, -
ВСТАНОВИВ :
Дочірнє підприємство «Укргазмережі» ДК «Газ України» у вересні 2009 року звернулося до суду із позовом про стягнення заборгованості за природній газ, в якому вказує, що між ним та ОСОБА_1. існують цивільні відносини щодо подачі до квартири вказаної особи природного газу та його споживання останнім. Відповідач систематично не сплачує платежі за користування природнім газом. На попередження позивача про погашення заборгованості або її реструктуризацію відвідач не відреагув, тим самим відмовився в добровільному порядку погасити заборгованість.
У зв’язку з цим позивач просить стягнути з відповідача заборгованість в сумі 193 (сто дев’яносто три) грн. 03 коп.
У судовому засіданні представник позивача Лукінюк М.В. відмовився від позову у зв'язку з тим, що відповідач добровільно сплатив борг та судові витрати.
Відповідно до вимог ч.2 ст.174, ч.3 ст.206 ЦПК України представник позивача попереджений про наслідки відмови від позову, оскільки провадження у справі закривається і він не зможе повторно звернутися до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той же предмет і з тих самих підстав.
Відповідно до п.3 ч.1 ст.205 ЦПК України суд ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.
Підстав для неприйняття відмови від позову судом не встановлено.
Керуючись п.3 ч.1 ст.205 ЦПК України,
УХВАЛИВ :
Провадження у справі дочірнього підприємства «Укргазмережі» ДК «Газ України» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за природній газ – закрити .
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Чернівецької області через Садгірський районний суд м. Чернівці шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя С.А Асташев
- Номер: 6/707/99/20
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-687/09
- Суд: Черкаський районний суд Черкаської області
- Суддя: Асташев Сергій Анатолійович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 21.12.2020
- Дата етапу: 21.12.2020