Справа №3-1274/09
П О С Т А Н О В А
ПРО АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 липня 2009 року м.Червоноград
Суддя Червоноградського міського суду Львівської області Мелешко С.І. розглянувши матеріали, що надійшли від державної податкової інспекції у м.Червонограді про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянку України, працюючу директором ТОВ «Тріком», проживаючу ІНФОРМАЦІЯ_2
за ч.1 ст.155-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
в с т а н о в и в :
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 598 від 08.07.2009року, ОСОБА_1, працююча директором ТОВ «Тріком», допустила порушення порядку проведення розрахунку, а саме: невідповідність розрахункових операцій з продажу кредитів на гру через гральні автомати, які непереведені у фіскальний режим роботи, чим порушила п.13 ст.3 Закону України « Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» .
Дії ОСОБА_1, державною податковою інспекцією у м.Червонограді кваліфіковані за ч.1 ст. 155-1 КупАП.
ОСОБА_1 вину свою визнала повністю.
Вивчивши матеріали адміністративної справи а саме: протокол про адміністративне правопорушення № 598 від 08.07.2009року; Акт про орушення податкового законодавства від 17.06.2009року суддя приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1, наявний склад адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст. 155-1 КупАП.
Обираючи вид та міру стягнення, суддя враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника.
Керуючись ст.ст.163-2,283,284 КпАП України, суддя, -
п о с т а н о в и в :
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.155-1 КпАП України та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу 100 (сто)грн.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду львівської області на протязі 10-ти діб з дня винесення постанови .
Суддя Мелешко С.І.