Харківський окружний адміністративний суд 61004 м. Харків вул. Мар'їнська, 18-Б-3
У Х В А Л А
12.08.2011 р. № 2а- 1365/08
Суддя Харківського окружного адміністративного суду Присяжнюк О.В.,
розглянувши в порядку письмового провадження в залі суду в м. Харкові заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про поворот виконання постанови по справі 2-а-1365/08/2070, -
В С Т А Н О В И В:
10 червня 2008 р. Харківським окружним адміністративним судом винесено постанову по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління служби безпеки України в Харківській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про визнання дій неправомірними, зобов’язання вчинення дії, якою позовні вимоги позивача задоволені в повному обсязі.
Постановою Вищого адміністративного суду України від 22 лютого 2011 р. у задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 було відмовлено у повному обсязі.
У судове засідання заявник та позивач своїх представників не направили, про дату, час і місце судового засідання повідомлені належним чином, надали суду клопотання з проханням проводити розгляд справи за своє відсутністю.
У судове засідання відповідач свого представника не направив, про дату, час імісце судового засідання повідомлений належним чином, про причини неявки суд не повідомив.
10 червня 2008 р. Харківським окружним адміністративним судом винесено постанову по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління служби безпеки України в Харківській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про визнання дій неправомірними, зобов’язання вчинення дії, якою позовні вимоги позивача задоволені в повному обсязі, а саме: визнано неправомірними дії Управління служби безпеки України в Харківській області щодо призначення пенсії за вислугу років позивача в розмірі 1067, 35 грн., зобов’язано Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області здійснити перерахунок пенсії позивачу у відповідності до частини 3 ст. 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби та деяких інших осіб», згідно до грошового атестату, з розміру грошового забезпечення за останньою посадою перед звільненням з урахуванням усіх надбавок, починаючи з 18 жовтня 2006 р., зобов’язано Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області виплатити позивачу заборгованість по пенсії.
Постановою Вищого адміністративного суду України від 22 лютого 2011 р. у задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 було відмовлено у повному обсязі.
Відповідно до ст. 266 КАС України, поворот виконання постанови про відшкодування шкоди, завданої суб'єктом владних повноважень каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю фізичної особи, постанови про присудження виплати пенсій чи інших періодичних платежів з Державного бюджету України або позабюджетних державних фондів, а також постанови про присудження виплати заробітної плати чи іншого грошового утримання у відносинах публічної служби допускається, якщо скасована постанова була обґрунтована на повідомлених позивачем завідомо неправдивих відомостях або поданих ним підроблених документах.
Таким чином, із врахування вищевикладеного, суд приходить до висновку, що заява не обґрунтована та не підлягає задоволенню, оскільки з постанови Вищого адміністративного суду України від 22 лютого 2011 р. не вбачається, що скасована постанова була обґрунтована на повідомлених позивачем завідомо неправдивих відомостях або поданих ним підроблених документах.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 266 КАС України, суд -
У Х В А Л И В:
Відмовити у задоволенні Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про поворот виконання постанови по справі 2-а-1365/08/2070.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги в п’ятиденний строк з дня її проголошення та з дня отримання копії ухвали, у разі постановлення ухвали у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує.
Якщо суб’єкта владних повноважень, у випадках та порядку, передбаченому частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то п’ятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п’ятиденного строку з моменту отримання суб’єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строків для подачі апеляційної скарги.
Суддя О.В. Присяжнюк