Харківський окружний адміністративний суд 61004 м. Харків вул. Мар'їнська, 18-Б-3
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17.11.2011 р. № 2а-582/08/2070
Харківський окружний адміністративний суд
у складі: головуючого – судді Присяжнюк О.В.
за участю секретаря судового засідання Крайник Т.О.,
за участю: позивача –ОСОБА_1,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Харкові справу за адміністративним позовом
ОСОБА_1 до ОСОБА_2 Служби безпеки України в Харківській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про визнання дій неправомірними, зобов’язання вчинення дій, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом до ОСОБА_2 безпеки Служби безпеки України в Харківській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області, у якому просить: визнати неправомірними не призначенням ОСОБА_2 Служби безпеки України в Харківській області пенсії позивачу з 11 жовтня 2006 р. у сумі в якій, на думку позивача, вона була повинна йому призначена відповідно до чинного законодавства, тобто у сумі 1887, 53 грн.; зобов’язати ГУПФУ у Харківській області здійснити з 11 жовтня 2006 р. перерахунок призначеної позивачу ОСОБА_2 СБУ в Харківській області пенсії, врахувавши при її обчисленні в повному обсязі всі додаткові види належного позивачу до виплати відповідно до чинного законодавства грошового забезпечення, тобто з 11 жовтня 2006 р. призначити позивачу основну пенсію у сумі 1704, 53 грн., а з урахуванням надбавки до суми основної пенсії в сумі 183 грн. належної позивачу до виплати на підставі п. «А» частини 1 ст. 16 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», призначити позивачу з 11 жовтня 2006 р. пенсію до досягнення неповнолітньою дочкою позивача ОСОБА_3 у сумі 1887, 53 грн.; зобов’язати ГУПФУ в Харківській області з 01 червня 2007 р. призначити позивачу пенсію у сумі 1704, 53 грн.; зобов’язати ГУПФУ в Харківській області в місячній строк з дати набрання чинності судовим рушенням за цим адміністративним позовом виплатити позивачу частину належної йому відповідно до чинного законодавства пенсії, неправомірно невиплачену йому у зв’язку з неврахуванням при її призначенні в повному обсязі всіх додаткових видів належного позивачу до виплати відповідно до чинного законодавства грошового забезпечення, яка (тобто неправомірно невиплачена частина пенсії) станом на 01 жовтня 2007 р., тобто на дату пред’явлення позивачем цього адміністративного позову до Харківського окружного адміністративного суду складає 2643, 07 грн.
У судове засідання відповідачі своїх представників не направили, про дату, час і місце судового засідання повідомлені належним чином, про причини неявки суд не повідомили.
У судовому засіданні позивач надав суду клопотання про відмову від позову.
Враховуючи вищевикладене, відповідно до вимог п. 2 ч. 1 ст. 157 КАС України, суд закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом, оскільки відсутні підстави для неприйняття відмови від позову, так як ці дії позивача не суперечать закону та не порушують чиї-небудь права, свободи або інтереси.
Згідно із ч. 3 ст. 157 КАС України, про закриття провадження у справі суд постановляє ухвалу. Повторне звернення з тією самою позовною заявою не допускається.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 12, 41, 128, 136, 157 ч. 1 п. 2, 165, 185, 186 КАС України, суд –
У Х В А Л И В:
Закрити провадження у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 Служби безпеки України в Харківській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про визнання дій неправомірними, зобов’язання вчинення дій.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги в п’ятиденний строк з дня її проголошення та з дня отримання копії ухвали, у разі постановлення ухвали у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує.
Якщо суб’єкта владних повноважень, у випадках та порядку, передбаченому частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п’ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п’ятиденного строку з моменту отримання суб’єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строків для подачі апеляційної скарги.
Суддя О.В. Присяжнюк