Судове рішення #6641950

Справа №3-599/2007 p.

ПОСТАНОВА

 іменем  України

31 січня 2007 року суддя Мостиського районного суду Львівської області Попко Я.С. розглянувши матеріали справи, що надійшли з ВЗ ДСП ДПС при УМВСУ у Львівській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, непрацюючого,

за ч.1 ст. 122 КпАП України, -

ВСТАНОВИВ:

07.12.2006 року ОСОБА_1 керуючи т/з марки «Мерседес», р/н НОМЕР_1 в с Волиця, Мостиського району, Львівської області, здійснив заборонений обгін.

Правопорушник був своєчасно і належним чином повідомлений про час і місце розгляду справи, однак в суд не з'явився

Вбачаю в діях ОСОБА_1 ознаки правопорушення передбаченого ч.1 ст.122 КпАП України - порушення правил обгону.

Враховуючи обставини скоєного правопорушення та особу винного, вважаю за доцільне застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Керуючись ч.1 ст.122, ст. 284 КпАП України, -

ПОСТАНОВИВ:

1.   1.     Визнати винним ОСОБА_1 та призначити адміністративне стягнення за ч.  1ст. 122 КпАП України у вигляді штрафу в розмірі 17 (сімнадцять) гривень в дохід держави.

2.   2.     Постанова вступає в законну силу з часу її постановления і підлягає виконання протягом трьох місяців.

1.   3.     Постанова остаточна, оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація