Справа №3-4916/2007
ПОСТАНОВА
іменем України
31 серпня 2007 року суддя Мостиського районного суду Львівської області Попко Я.С., розглянувши матеріали адміністративної справи, що надійшла з 8-го MB ДАІ при УМВСУ у Львівській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_2 «А» Львівської області, непрацюючого, за ч.1 ст.130 КпАП України, -
ВСТАНОВИВ:
25.07.2007р. ОСОБА_1, керуючи т/з в м. Мостиська Львівської області, перебував в стані алкогольного сп'яніння.
Правопорушник провину визнав, просить суд суворо не карати.
Вбачаю в діях ОСОБА_1 ознаки правопорушення передбаченого ч.1 ст.130 КпАП України - керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані сп'яніння.
Враховуючи обставини справи та особу правопорушника, який щиро розкаявся, доходжу висновку, що відносно нього слід застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись п. 1 ст.34, ч. 1 ст. 130, ст.284 КпАП України, -
ПОСТАНОВИВ:
Визнати винним ОСОБА_1 за ч.1 ст.130 КпАП України та призначити йому адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 255 (двісті п'ятдесят п'ять) гривень.
Постанова вступає в законну силу з часу її постановления та підлягає відшкодуванню протягом трьох місяців.
Постанова остаточна, оскарженню не підлягає.