Судове рішення #6641444

Справа  № 3 – 4400/ 2009р.  

П О С Т А Н О В А  

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ  


30 жовтня   2009 року                                                                                       м. Харків  

 

Суддя Червонозаводського районного суду м. Харкова Артакова Л.О., розглянувши в приміщенні Червонозаводського районного суду м. Харкова справу про адміністративне правопорушення, передбачене ст.124 Кодексу України про адміністративні правопорушення у відношенні  


ОСОБА_1, що народився 06 жовтня 1975 року в м.Харкові,  громадянин України,   працює ПП, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1,-  


В С Т А Н О В И В :  

 

23 вересня  2009 року о 16 годині 10 хвилин на  перехресті вул. Красношкільна набережна та вул. Гамарніка  в м.Харкові відбулась дорожньо-транспортна пригода, автомобіль „Шевролет”, номерний знак НОМЕР_1, який належить ОСОБА_1 та  під   його керуванням , здійснив зіткнення з автомобілем „ВАЗ2101” , номерний знак НОМЕР_2, який належить ОСОБА_2 та   під керуванням ОСОБА_3  

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення від 23.09.2009 року, ОСОБА_1 керуючи автомобілем „ Шевролет”, номерний знак НОМЕР_1, на перехресті вул. Красношкільна набережна та вул. Гамарніка  в м.Харкові, при перебудові  праворуч не  надав дорогу та створив перешкоду у русі , допустив зіткнення з автомобілем  „ ВАЗ2101” , номерний знак НОМЕР_2 під керуванням ОСОБА_3 В наслідок ДТП транспортним засобам  спричинені  пошкодження.  

Дослідивши  матеріали адміністративної  справи, суд  дійшов  висновку, що   ОСОБА_1 порушив п.п.10.3,10.1 Правил дорожнього руху України в наслідок чого трапилась дорожньо-транспортна пригода.  

Факт порушення законодавства регулюючого правила дорожнього руху ОСОБА_1 підтверджується матеріалами адміністративної справи.  

Таким чином ОСОБА_1 порушив  ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення.  

Беручи до уваги вищевикладене, керуючись ст.ст. 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-  

 

П О С Т А Н О В И В :  

 

Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення за ст.124  Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу в сумі 340 гривень 00 копійок.  

Постанова підлягає зверненню  до виконання протягом 3-х місяців з дня її проголошення.  

Постанова може бути оскаржена, або на неї може бути внесено протест прокурора до Апеляційного суду  Харківської області  через суд першої інстанції, який виніс постанову, протягом десяти днів з дня її  винесення.  


Суддя                                                                  Л.О. Артакова  



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація