Судове рішення #66346655

Справа № 524/9646/13-ц

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


28.01.2014 року Автозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської області в складі:

                              головуючого судді – Лободенка О.С.

                              при секретарі – Євтушенко А.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кременчуці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, визначення місця проживання дітей, стягнення аліментів,


ВСТАНОВИВ:


          В провадженні суду знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, визначення місця проживання дітей, стягнення аліментів.

          В судовому засіданні відповідач ОСОБА_2 подав до суду зустрічну позовну заяву до ОСОБА_1 про визначення місця проживання дитини та просив прийняти зустрічну позовну заяву.

          Відповідно до ч. 1 ст. 123 ЦПК України відповідач має право пред’явити зустрічний позов до початку розгляду справи по суті.

          На підставі вищевикладеного, суд вважає за можливе прийняти зустрічний позов до спільного розгляду з первісним позовом, так як обидва позови є взаємопов’язаними і їх спільний розгляд є доцільним.

          Вимоги за зустрічним позовом об’єднати в одне провадження з первісним позовом.

          Керуючись ст. 123 ЦПК України, суддя, -


УХВАЛИВ:


          Прийняти зустрічну позовну заяву ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визначення місця проживання дитини.

          Вимоги за зустрічним позовом об’єднати в одне провадження з первісним позовом.

          Ухвала оскарженню не підлягає.

          

          Суддя:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація