Справа № 3-1427
2009 рік
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 жовтня 2009 року
суддя Бахмацького районного суду Чернігівської області Приліпко В.М., при секретарі Петренко О.Г., розглянувши матеріали, які надійшли з ЛВМ на ст.Бахмач про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, громадянку України, жительку АДРЕСА_1 пенсіонерку-,
за ст.160 ч.1 КУпАП,-
В С Т А Н О В И В :
24 серпня 2009 року о 09 год 00 хв гр ОСОБА_1 торгувала з рук у невстановленому місці на 1 пл. вокзалу ст.Бахмач десятьма варениками з картоплею.
Вина ОСОБА_1 доведена протоколом про адміністративне правопорушення серії ПЗ № 007992 від 24.08. 2009 року.
В судове засідання особа, яка притягається до адміністративної відповідальності не з”явилась, хоча про час та місце розгляду справи повідомлена належним чином.
В діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст.160 ч. 1 КупАП.
З урахуванням відомостей про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності, обставин справи, суд вважає можливим призначити їй стягнення у вигляді штрафу.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст.283-284, 294 КУпАП,-
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні правопорушення передбаченого ст.160 ч.1 КУпАП і піддати її адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави в сумі 17 (сімнадцять) гривень без конфіскації предметів торгівлі.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Чернігівської області особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя