ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
ПРО ЗАЛИШЕННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ БЕЗ РУХУ
26 квітня 2011 року Справа № 2а-0870/2712/11
м. Запоріжжя
Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Нестеренко Л.О., розглянувши матеріали адміністративного позову
за заявою ОСОБА_1
до Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Запорізькій області
про визнання дій та стягнення заборгованості у сумі 2061 грн. 20 коп.
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся з адміністративним позовом до Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Запорізькій області про визнання дії щодо невиплати надбавки та стягнення заборгованості по виплаті надбавки у сумі 2061 грн. 20 коп.
Адміністративний позов подано з порушенням вимог, встановлених ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме:
В порушення вимог ч. 1 ст. 106 КАС України у позові обґрунтування позову викладено не у повному обсязі, а саме не зазначено, у зв'язку з чим заборгованість зі сплати надбавки підлягає стягненню з відповідача, а не з Запорізького міського управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Запорізькій області або з Спеціального приймальника для утримання осіб, підданих адміністративному арешту, не зазначено чи можлива виплата надбавки при відсутності наказу про виплату такої надбавки, не зазначено, чи звертався позивач з вимогами про виплату надбавки до Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Запорізькій області та чи отримав він відповідь на звернення, відсутній докладний розрахунок суми заборгованості.
В порушення вимог ч. 1 ст.106 КАС України зміст позовних вимог не конкретизований, а саме у п. 1 прохальній частини позову не зазначено якими необхідно визнати дії відповідача.
В порушення ч. 2 ст. 106 КАС України у позовній заяві не зазначено та до позовної заяви не долучено доказів, якими обґрунтовуються позовні вимоги, а саме не наданий доказ звернення до відповідача з заявою про виплату надбавки, на наданий доказ того, що позивач працював на посаді міліціонера приймальника – розподільника для осіб, затриманих за бродяжництво, в ізоляторі тимчасового тримання затриманих і взятих під варту, у спецприймальниках для тримання осіб, підданих адміністративному арешту; документи в підтвердження розміру посадового окладу та факту невиплати надбавки.
Відповідно до ст. 108 КАС України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
За таких обставин позовна заява підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків.
Недоліки позовної заяви можуть бути усунені шляхом:
Подання (у двох екземплярах): подання позову, складеного у встановленому порядку з урахуванням недоліків, зазначених в ухвалі, надання належним чином засвідчених копій (у двох екземплярах): доказів звернення до відповідача з заявою про виплату надбавки, доказів того, що позивач працював на посаді міліціонера приймальника – розподільника для осіб, затриманих за бродяжництво, в ізоляторі тимчасового тримання затриманих і взятих під варту, у спецприймальниках для тримання осіб, підданих адміністративному арешту; документів в підтвердження розміру посадового окладу та факту невиплати надбавки.
Керуючись ст.ст. 106, 108 КАС України, суддя –
УХВАЛИВ:
Адміністративний позов ОСОБА_1
до Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Запорізькій області про визнання дії та стягнення заборгованості у сумі 2061 грн. 20 коп. - залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви в порядку та у спосіб, зазначений в мотивувальній частині цієї ухвали, з урахуванням поштового перебігу, до 18 травня 2011 року та роз’яснити, що інакше позовна заява буде вважатися неподаною та повернута заявникові.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.
Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя Л.О.Нестеренко
18 травня 2011 року