Судове рішення #66214170

Справа №687/156/14-п

№3/687/58/2014


П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

          21 січня 2014 року смт.Чемерівці          

          Суддя Чемеровецького районного суду Хмельницької області Назарчук Р.В., розглянувши матеріали адміністративної справи, спрямовані до суду Чемеровецьким РВ УМВСУ в Хмельницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, ідентифікаційний номер НОМЕР_1,          

          за ст. 173-2 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

                                                   в с т а н о в и в:

           20.01.2014 року близько 17.00 год. в приміщенні житлового будинку, шо по вул. Молодіжна, 4 с. Мар’янівка Чемеровецького району ОСОБА_1 виражався нецензурними словами в адресу своєї співжительки ОСОБА_2, чим вчинив насильство в сім’ї психологічного характеру та порушив однин із пунктів захисного припису від 15.01.2014 року, що стосується заборони чинити конкретні акти насильства в сім’ї.

В судове засідання ОСОБА_1 з’явився, свою вину у вчиненному правопорушенні визнав.

          Вина правопорушника також підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення ХМ №038559 від 21.01.2014 року, складеним дільничим інспектором міліції Чемеровецького РВ УМВСУ в Хмельницькій області ОСОБА_3, постановою за справою про адміністративне правопорушення від 21.01.2014 року, винесеною заступником начальника Чемеровецького РВ УМВСУ в Хмельницькій області ОСОБА_4, іншими матеріалами справи.

          Враховуючи особу правопорушника та обставини вчинення адміністративного правопорушення, на ОСОБА_1 слід накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави та стягнути судовий збір.

          Керуючись ст.ст. 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

                                                   П О С Т А Н О В И В:

Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 ч.2 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 130 грн.

          Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в розмірі 36 грн. 54 коп.

          Рахунок для зарахування судового збору:

р/р -31213206700530

одержувач - УДКСУ у Чемеровецькому районі

ОКПО одержувача - 37330146

МФО - 815013

Банк одержувача коштів - ГУДКСУ у Хмельницькій області

Код класифікації доходів - 22030001                     

          Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Хмельницької області протягом десяти днів з дня її винесення шляхом подання апеляційної скарги до Чемеровецького районного суду.          

          Суддя підпис ОСОБА_5

Постанова набрала законної сили «________» «____________________» 20______ р. Строк пред»явлення постанови до виконання до «________» «___________________» 20______ р.

          Суддя підпис ОСОБА_5

З оригіналом згідно:

Суддя            Р.В. Назарчук



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація