Судове рішення #6621142

                                              Справа  №   3- 754                                                                               2009р.


П О С Т А Н О В А  


10  листопада  2009  року                                            смт. Нова Ушиця

Суддя Новоушицького районного суду   Хмельницької області  Шуригіна  О.В.,


 розглянувши матеріали, які надійшли від  Новоушицького РВ УМВС  України в      

Хмельницькій області  про притягнення до адміністративної відповідальності                                  

ОСОБА_1 ,  ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, непрацюючого, на утриманні одна особа , жителя ІНФОРМАЦІЯ_2 –


за  ч.2. ст.173-2  Кодексу України про адміністративні правопорушення, -  


                      ВСТАНОВИЛА:  

 06  листопада  2009 року  біля  12 години  громадянин ОСОБА_1, перебуваючи  в нетверезому стані   вчинив насильство  в сім”ї  відносно своєї дружини – ОСОБА_2: ображав її  нецензурними словами та погрожував фізичною розправою, за що передбачена  відповідальність за ст.. 173-2 КУпАП.

В судовому засіданні  ОСОБА_1 свою  вину у скоєні  адміністративного правопорушення   визнав та  пояснив , що  дійсно  06 листопада  2009  року  між ним  та його  дружиною виникла  суперечка , в ході якої  обзивав її нецензурними словами .  

Факт вчинення правопорушення , крім  пояснень  ОСОБА_1 підтверджується  матеріалами справи :  

- даними протоколу серії ХМ № 001929  про  адміністративне правопорушення за ч.1.ст..173-2 КУпАП  від  10 листопада  2009 року;

•   постановою про відмову  в порушенні кримінальної справи  від 10.11.2009  року.

Факт  сп’яніння ОСОБА_1 підтверджується даними протоколу медичного освідчення для встановлення стану сп’яніння № 792 від 06.11.2009 року , згідно якого в п. 15 - “ Алкогольне сп’яніння”.

Обставиною , що пом”якшує  відповідальність  винного, є щире  розкаяння  у вчиненні правопорушення .  

Обставин , що  обтяжують відповідальність винного не встановлено .

 Оцінюючи  обставини справи згідно протоколу та пояснення порушника,   дані про його особу – до адміністративної відповідальності притягується вперше,  вважаю доцільним   накласти на  ОСОБА_1   адміністративне  стягнення у виді штрафу.  

Керуючись   ч.1 ст.173-2, 221, 283, 284  КУпАП,  -  


                      ПОСТАНОВИЛА  :  

  ОСОБА_1   - притягнути до адміністративної відповідальності у виді накладення стягнення - штрафу в розмірі трьох  неоподатковуваних  мінімумів  доходів громадян в сумі 51   гривня.

 Стягнення проводити на р/р Держбюджету № 31116106700339.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.    


Суддя                                                                        О.В. Шуригіна  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація