Справа № 3 – 8 /09 р.
П О С Т А Н О В А
І м е н е м У к р а ї н и
12.01. 2009 року м. Балта
Суддя Балтського районного суду Одеської області Наумчак Л.І. розглянувши матеріали, які надійшли від Балтської міжрайонної державної податкової інспекції в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, який народився в с. Мошняги Балтського р-ну, проживає в АДРЕСА_1, працює СПД в м. Балта.
за скоєння правопорушення передбаченого ст. 164 ч.1 КпАП України
в с т а н о в и в :
Згідно матеріалів про притягнення ОСОБА_1 за скоєння правопорушення передбаченого ст. 164 ч.1 КпАП України, слідує, що 09.12.2008 р. працівниками Балтської МДПІ виявлено, що ОСОБА_1 здійснював підприємницьку діяльність, без відповідної державної ліцензії.
З огляду на викладене, в діях ОСОБА_1 вбачається склад правопорушення передбаченого ст. 164 ч.1 КПАП України.
ОСОБА_1 в судове засідання на розгляд справи не з’явилася про місце, час та день розгляду справи була повідомлена завчасно у встановленому порядку.
Розглянувши матеріали справи, з огляду на викладені в матеріалах обставини скоєного, керуючись ст. 164 ч. 1 КпАП України, суддя,
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави стягнувши 340 грн.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів.
Суддя:
- Номер:
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-8
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Наумчак Леонід Іванович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.01.2011
- Дата етапу: 19.05.2011