Номер справи 2016/2-а-6515/11
Номер провадження 2-а/2016/4164/11
У Х В А Л А
іменем України
10.09.2013 року Ізюмський міськрайонний суд Харківської області
в складі: головуючого – судді: Вергун І. В.
при секретарі: Ардашевій Я. В.
за участю судового розпорядника: ОСОБА_1
розглянувши заяву ОСОБА_2 про виправлення описки в постанові Ізюмського міськрайонного суду Харківської області від 13 вересня 2011 року, -
В с т а н о в и в :
Постановою Ізюмського міськрайонного суду від 13 вересня 2011 року позовні вимоги ОСОБА_2 до управління Пенсійного фонду України в Ізюмському районі Харківській області про визнання протиправною бездіяльності суб’єкта владних повноважень та зобов’язання провести перерахунок та виплатити ОСОБА_2 державну пенсію у відповідності зі ст.ст. 50,54 ЗУ “ Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”. , задоволено.
19 серпня 2013 року ОСОБА_2 звернувся до суду з заявою про виправлення описки в постанові Ізюмського міськрайонного суду від 13 вересня 2011 року, посилаючись на те, що в описово – мотивувальній частині рішення замість прізвища “ОСОБА_2 В.” зазначено прізвище “ОСОБА_3 Г.”. Надав суду заяву про розгляд справи без його участі.
УПФУ в Ізюмському районі в судове засідання не з’явилося, було повідомлено належним чином про час і місце розгляду справи, заперечень проти заяви суду не надіслало.
Неприбуття в судове засідання осіб, належним чином повідомлених про час і місце розгляду справи не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Статтею 169 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені у судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Керуючись статтею 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
у х в а л и в :
Заяву ОСОБА_2 задовольнити.
Вказати в мотивувально – описовій частині постанови прізвище “ОСОБА_2 В.” замість “ОСОБА_3 Г.”.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Адміністративний апеляційний суд Харківської області через Ізюмський міськрайонний суд протягом 5 днів з дня її проголошення.
Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Ізюмського міськрайонного суду І. В. Вергун