Судове рішення #6614180

Справа №2-1423/2009 року  

 

Р І Ш Е Н Н Я  

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ  

22 жовтня 2009 року  Славутський міськрайонний суд Хмельницької області  

в складі: головуючого судді  Воробченко Л.А.  

при секретарі            Кушнір З.В.  

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Славута цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини,  

в с т а н о в и в :  

Позивачка ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом в якому просить стягувати з відповідача ОСОБА_2 в її користь аліменти на утримання сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі ј частини від всіх видів його заробітку (доходу) але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму дитини відповідного віку щомісячно до досягнення дитиною повноліття посилаючись на те, що подружні відносини з відповідачем припинила, проживає окремо і відповідач матеріальної допомоги на утримання дитини не надає.  

В судовому засіданні позивачка свої вимоги підтримала повністю і пояснила, що подружні відносини з відповідачем припинила і відповідач матеріальної допомоги на утримання сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 не надає тому просить стягувати з відповідача в її користь на утримання дитини  аліменти в розмірі 1/4 частини від всіх видів його заробітку (доходу), але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму дитини відповідного віку щомісячно до досягнення ним повноліття.  

Відповідач ОСОБА_2 позов визнав, згідний сплачувати в користь позивачки на утримання сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 аліменти в розмірі ј частини від всіх видів його заробітку.  

Довідкою КП «Славутське ЖКО» №110 від 14.10.2009 року (а.с.11) вбачається, що відповідач працює робітником КП «Славутське ЖКО» і його середньомісячна заробітна плата складає в сумі 2431 грн.  

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши письмові докази по справі суд приходить до переконання, що позов підлягає до задоволення виходячи з таких підстав.  

Судом встановлено, що сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 11.06.2005 року Від спільного проживання мають сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, який знаходиться на утриманні позивачки, оскільки сторони припинили подружні відносини і проживають окремо.  

Враховуючи матеріальне становище дитини, матеріальне становище відповідача, який фізично здоровий, працює, маючи середній заробіток  в сумі 2431 грн., інших утриманців немає суд  вважає, що позов слід задовольнити і стягувати з відповідача в користь позивачки на утримання сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 аліменти в розмірі 1/4 частини від всіх видів його заробітку (доходу),  


-2-  

але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму дитини відповідного віку щомісячно,  до досягнення ним повноліття,  починаючи з 28.09. 2009 року.  

Крім цього з відповідача підлягає стягненню судовий збір в доход держави в сумі 51 грн. та витрати з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн. 00 коп.  

На підставі наведеного, ст.ст.180-183 Сімейного кодексу України, керуючись ст.ст.10,60,88,174,367 ЦПК України суд,  

в и р і ш и в:  

Позов задовольнити.  

Стягувати з відповідача ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_3  в користь позивачки ОСОБА_1 аліменти на утримання сина ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі 1/4 частини від всіх видів його заробітку (доходу), але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму дитини відповідного віку щомісячно до досягнення ним повноліття, починаючи з 28.09.2009 року.  

Стягнути з відповідача ОСОБА_2 судовий збір в доход держави в сумі 51 грн. (П’ятдесят одна грн.) отримувач: Місцевий бюджет м. Славута розрахунковий рахунок 31417537700005, Інд. код 23565199, код платежу 22090100, МФО 815013 банк ГУДКУ в Хмельницькій області та витрати з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн. 00 коп. – отримувач: : Славутське УДК 2250000, ОКРО 23565199, розрахунковий рахунок:31212259700005, банк: ГУДКУ у Хмельницькій області, МФО 815013.  

Рішення в частині стягнення аліментів в сумі платежу за один місяць звернути до негайного виконання.                

Рішення може бути оскаржено шляхом подачі до суду першої інстанції заяви про апеляційне оскарження протягом 10 днів з моменту його проголошення та апеляційної скарги протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.  

 

Головуючий:  






Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація