Судове рішення #6613965

Справа № 2-о-104/09  

Р І Ш Е Н Н Я  

Іменем України  


16 листопада 2009 року.  

Камінь-Каширський районний суд Волинської області в складі: головуючого – голови суду ОСОБА_1,  

  за участю секретаря Мельник Л.Я.,  

  представника заявниці ОСОБА_2,  

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Камені-Каширському цивільну справу за заявою ОСОБА_3 до заінтересованої особи – Камінь-Каширської філії відкритого акціонерного товариства «Ощадбанк» про встановлення факту належності правовстановлюючого документу,  


в с т а н о в и в :  

  10 листопада 2009 року ОСОБА_3 звернулася до суду із даною заявою в якій зазначає, що на даний час виникла необхідність зняти кошти із відкритих нею у 1986 році рахунків в державній трудовій ощадній касі № 6305/013 в поштовому відділені с. Качин Камінь-Каширського району Волинської області.  

Однак цього зробити не може із-за допущеної помилки в ощадкнижках, де неправильно перекладено її ім’я на російську мову – ОСОБА_4 замість ОСОБА_3, як є в дійсності.  

  Просить встановити факт належності їй ощадкнижок серії Ф № 5628785, № 5628784 та ощадкнижки з рахунком № 915511027.  

  Представник заявниці в судовому засіданні заяву підтримав повністю, просить її задовольнити.  

  Заінтересована особа на розгляд справи не з’явилася, хоча своєчасно була повідомлена про місце та час розгляду справи, причини неявки суду не повідомила.  

Заслухавши пояснення представника заявниці, дослідивши зібрані по справі докази, суд вважає, що заява підлягає до повного задоволення.  

  Судом установлено, що заявниця ОСОБА_3 народилася 22 жовтня 1924 року, що стверджено копією паспорта (а.с. 4).  

  При відкритті нею рахунків в державній трудовій ощадній касі № 6305/013 в с Качин Камінь-Каширського району їй були видані ощадні книжки серії Ф № 5628785 – рахунок № 1661, № 5628784 – рахунок № 0165 та з рахунком № 91551/027, де її ім’я вказано як ОСОБА_4.  

  З цього вбачається розбіжність імені заявниці з іменем, зазначеним у її ощадних книжках  

  Відповідно до ст. 256 ч. 1 п. 6 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім’я по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з ім’ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.  

Встановлення факту, що вищезгадані ощадні книжки належать заявниці, має для неї юридичне значення для зняття коштів із згаданих рахунків у філії  ВАТ «Ощадбанк».  

Іншим чином встановлення даного факту неможливо.  

Дослідивши та проаналізувавши всі докази в сукупності, суд вважає доведеним, що ощадні книжки серії Ф № 5628785, № 5628784 з рахунками № № 1661, 0165 відповідно та з рахунком № 91551/027 видані на ім’я ОСОБА_4 належать заявниці.  

З Камінь-Каширської філії відкритого акціонерного товариства «Ощадбанк» суд судових витрат не стягує, оскільки, згідно ст. 235 ч.7 ЦПК України, такі  витрати не відшкодовуються.    

Керуючись ст. ст. 235 ч. 7, 256, 259 ЦПК України, суд  


в и р і ш и в :  

Заяву ОСОБА_3 задовольнити повністю.  

Встановити, що ощадні книжки серії Ф № 5628785, № 5628784 та з рахунком № 91551/027, видані державною трудовою ощадною касою № 6305/013 в с. Качин Камінь-Каширського району Волинської області та філією Ощадного банку № 013 на ім’я ОСОБА_4 належать ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.  

  Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Волинської області через Камінь-Каширський районний суд шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня його проголошення  заяв  про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20  днів апеляційних скарг, або в порядку, передбаченому ст. 295 ч.4 ЦПК України.  


  Головуючий – підпис  

  Оригіналу відповідає  

 

Голова Камінь-Каширського  

  районного суду                 ОСОБА_1  


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація