Судове рішення #66135354

Номер справи 2016/2-а-2527/11

Номер провадження 2-а/2016/1120/11


У Х В А Л А

іменем України

02.04.2013 року Ізюмський міськрайонний суд Харківської області

в складі: головуючого – судді: Вергун І. В.

при секретарі: Ардашевій Я. В.

за участю судового розпорядника: ОСОБА_1

розглянувши заяву ОСОБА_2 про виправлення описки в постанові Ізюмського міськрайонного суду Харківської області від 08 квітня 2013 року, -

В с т а н о в и в :

Постановою Ізюмського міськрайонного суду від 08 квітня 2011 року позовні вимоги ОСОБА_2 до управління Пенсійного фонду України в Ізюмському районі про визнання протиправною бездіяльності, зобов’язання здійснити перерахунок пенсії та стягнути недоплачену щомісячну державну допомогу дітям війни, задоволено частково.

15 березня 2013 року ОСОБА_2 звернулась до суду з заявою про виправлення описки в постанові суду від 08 квітня 2011 року, посилаючись на те, що по батькові вона вказана “Іванівною” замість “ Григорівні”.

ОСОБА_2 надала суду письмову заяву про розгляд заяви без її участі, на підставі наявних у справі доказів. Заяву підтримує в повному обсязі.

Управління Пенсійного фонду України в Ізюмському районі Харківської області в судове засідання не з’явилось, було повідомлене належним чином про час і місце розгляду справи, заперечень проти заяву суду не надіслало.

Неприбуття в судове засідання осіб, належним чином повідомлених про час і місце розгляду справи не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Статтею 169 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені у судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Керуючись статтею 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

у х в а л и в :

Заяву ОСОБА_2 задовольнити.

Вказати в резолютивній частині постанови по батькові позивача “ Григорівна”.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Адміністративний апеляційний суд Харківської області через Ізюмський міськрайонний суд протягом 5 днів з дня її проголошення.

Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.



Суддя Ізюмського міськрайонного суду І. В. Вергун



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація