Справа № 2119/1495/12
Постанова
Іменем України
14 червня 2012 року суддя Скадовського районного суду Херсонської області Ведмідська Н.І., розглянувши адміністративну справу, яка надійшла від ВДАІ з обслуговування адміністративної території Скадовського району при УДАІ УМВС України в Херсонській області відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, не працюючого,
за ч. 1 ст. 130 КУпАП,
Встановила:
ОСОБА_1 27.04.2012 року о 21:50 год. в м. Садовськ по вул. Куйбишева, керував транспортним засобом Фольксваген, державний номер ВТ7125Ат, з ознаками алкогольного сп’яніння, а саме: різкий запах алкоголю з порожнини рота, почервоніння очей. Від проходження медичного огляду на стан сп’яніння відмовився, чим порушив п. 2.5 ПДР України, за що передбачена відповідальність за ч. 1 ст. 130 КУпАП.
В судове засідання ОСОБА_1 не з’явився, причини не явки не повідомив, про дату, час та місце розгляду справи був повідомлений у встановленому законом порядку.
Вина ОСОБА_1 підтверджується наступними матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення серії ВТ1 № 168775 від 27.04.2012 року, поясненнями свідка ОСОБА_2, ОСОБА_3Н.О.
Дослідивши матеріали справи, з урахуванням обставин, що пом’якшують та обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення, вважаю за необхідне притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності, передбаченої ч. 1 ст. 130 КУпАП, та піддати його адміністративному стягненню у виді штрафу.
Керуючись ст.ст. 33-35, 130 ч. 1, 284 ч. 1 п. 1, 294 КУпАП, –
Постановила:
ОСОБА_1 піддати адміністративному стягненню у виді штрафу в розмірі 2550 (дві тисячі п'ятсот п'ятдесят) грн. на користь держави.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Херсонської області шляхом їх подачі через Скадовський районний суд.
Суддя Ведмідська Н.І.
Строк пред'явлення до виконання три місяці