Судове рішення #6606406

Справа № 2-1921/09

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М      У К Р А Ї Н И      


22 жовтня   2009 року

Першотравневий районний суд м. Чернівці в складі: головуючого - судді Іщенко І.В. при секретарі Смотрицькій Т.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Чернівці справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про розірвання шлюбу, -

В С Т А Н О В И В :

Позивачка звернулася до суду із позовною заявою до відповідача про розірвання шлюбу, зареєстрованого 25 січня 2003 року в Чернівецькому міськвідділі РАГС, актовий запис № 62.

Посилається в позовній заяві позивачка на те, що з відповідачем різні характери, що заважає нормально будувати сімейні стосунки.

В наслідок цього, вони неодноразово припиняли свої подружні стосунки. Вона  прийшла до висновку, що сім’я розпалась і подальше подружнє життя з відповідачем є неможливим. Відповідач також прийшов до висновку про необхідність розірвання даного шлюбу.

Від даного шлюбу у них є неповнолітня дитина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року, яка проживає з позивачкою.

При проведенні  судового засідання позивачка свої позовні вимоги підтримала і просила суд їхній шлюб розірвати. Вважає, що сім’я розпалась давно і шлюб існує тільки формально.

Відповідач в судовому засіданні позов визнав, проти його розірвання не заперечує.

    Заслухавши позивача, відповідача, дослідивши письмові докази, які були у справі, суд вважає, що позов обґрунтований. На підставі ч.4 ст.174 ЦПК України, у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову. Дане визнання відповідачем позову не суперечить закону та не порушує права, інтереси, свободи інших осіб.

Суд дослідивши всі матеріали справи в їх сукупності, вислухавши сторін, суд вважає, що позов обґрунтований і підлягає задоволенню. Судом встановлено, що сторони не підтримують подружні стосунки вже протягом довгого часу, не ведуть спільного господарства, спільного сімейного бюджету.

Суд вважає, що за такими обставинами даний шлюб слід розірвати, так як сім’я розпалась остаточно і поновленню не підлягає. Шлюб між сторонами на даний час існує тільки формально і сам факт перебування їх в зареєстрованому шлюбі дає підстави сторонам для взаємних образ, скандалів і сварок.

           Враховуючи вище викладене та керуючись ст.110, 111-112 Сімейного кодексу України, ст.ст. 209,212-215,218 ЦПК, -

В И Р І Ш И В :

    Позов задовольнити повністю.

Розірвати шлюб між  ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрованого 25 січня 2003 року в Чернівецькому міськвідділі РАГС, актовий запис № 62.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1  8грн. 50 коп. сплаченого судового збору та 30 грн. сплаченого ІТЗ.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАГС стягнути з ОСОБА_2   в дохід держави 17 грн.

ОСОБА_1  від сплати цих витрат звільнити.

            Рішення може бути оскаржене в апеляційний суд Чернівецької області через Першотравневий районний суд міста Чернівці.

             Заява про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.



Суддя                                      Іщенко І.В.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація