Судове рішення #6599599

 Справа№  2-1894\09

Р  І Ш Е Н Н Я  

ІМЕНЕМ           УКРАЇНИ  


10  червня 2009 р.                                                                                      м.Харків


Орджонікідзевський районний суд м.Харкова у складі:

Головуючого -                судді Саркісян О.А.

при секретарі-                 Зоріній Н.В.

розглянув у відкритому судовому засіданні  в м.Харкові цивільну справу  за позовом   ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,


В  С  Т  А  Н  О  В  И  В:


 Позивачка звернулася  з позовом до суду  до відповідача,  в якому  просить  розірвати шлюб, посилаючись на те, що сім”я  розпалася  і подальше спільне життя неможливе.

Відповідач проти позову не  заперечував, підстави та обставини, викладені позивачкою  не оспорював, подав нотаріально завірену заяву про згоду на розірвання шлюбу та розгляд справи у його відсутність.

Судом установлено, що сторони зареєстрували шлюб 28 жовтня 1989 року,  неповнолітніх дітей в шлюбі не мають.

В 1993 році відповідач створив нову сім”ю, у зв”язку з чим сторони стали проживати окремо, шлюбно-сімейні відносини та спільне господарство не ведуть.

Суд вважає, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам сторін, тому шлюб необхідно розірвати.  

Витрати, пов’язані з одержанням свідоцтва про розірвання шлюбу суд покладає на   відповідача, як винного в розпаді сім”і.

Керуючись ст..ст..10,11,212-213 ЦПК України, ст..ст..110-112 Сімейного Кодексу України, суд,-


В И Р І Ш И В:


Розірвати шлюб  між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 і ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрований  28.10.1983 року в районному  відділі РАЦС Орджонікідзевського РВК м. Харкова, актовий запис № 766.  

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з  ОСОБА_2 держмито на корить держави в розмірі 17 грн, а ОСОБА_3 від витрат звільнити.

Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Харківської області через районний суд шляхом подачі протягом 10 днів з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.  



СУДДЯ:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація