АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
27 травня 2013 р. м. Чернівці
Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Чернівецької області у складі:
ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3
розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_4 на рішення Глибоцького районного суду Чернівецької області від 15 квітня 2013 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_5 праці та соціального захисту населення Глибоцької районної державної адміністрації до ОСОБА_4, третя особа, яка не заявляє самостійні вимоги на предмет спору на стороні позивача ОСОБА_5 Пенсійного фонду України у Глибоцькому районі про повернення надміру сплачених коштів, -
ВСТАНОВИЛА:
що суддею-доповідачем по справі в порядку підготовки справи до апеляційного розгляду з'ясовані всі питання, щодо можливості призначення справи до судового розгляду.
Потреби в проведенні додаткових підготовчих дій немає.
Керуючись ст.ст. 301, 302 ЦПК України, колегія суддів, -
У Х В А Л И Л А :
Справу призначити до розгляду на 10 годину 12.06.2013 , про що повідомити ОСОБА_5 праці та соціального захисту населення Глибоцької районної державної адміністрації, ОСОБА_4, ОСОБА_5 Пенсійного фонду України у Глибоцькому районі.
Судді: Перепелюк Л.М.
ОСОБА_2
ОСОБА_3