Справа №3-1243/09
ПОСТАНОВА IMEHEM УКРAЇHИ
27 жовтня 2009 року смт. Глибока
Суддя Глибоцького районного суду Чернівецької області Бреславський О.Г. розглянувши адміністративну справу, яка надійшла від ДПІ в Глибоцькому районі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, що проживає в АДРЕСА_1, за ч. 1 ст. 155 КУпАП,-
ВСТАНОВИВ:
Оператор гральних автоматів ОСОБА_1., 06 ківтня 2009 року о 16 год. 31 хвилин, в гральному залі який знаходиться за адресою смт. Глибока, вул. Центральна 97 Глибоцького району Чернівецької області, при придбанні споживачем кредита для гри на гральному автоматі на суму 25 гривень, не застосувала РРО, розрахунковий документ не видала, чим порушила п. 1,2,9 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг» № 265/95-ВР від 06.07.1995 року з послідуючими змінами та доповненнями.
ОСОБА_1., в судове засідання не з'явилася, хоча була належним чином повідомлена про час та місце розгляду справи i не заявляла суду клопотання про її відкладення. Суд вважає за можливе розглянути справу в її відсутності.
Вина ОСОБА_1., в порушенні ч.1ст.155-1 КУпАП України доведена матеріалами адміністративної справи.
Дослідивши матеріали справи, вважаю, що провадження по справі слід закрити в зв'язку зі збігом строку накладення адміністративного стягнення, який збіг 06.07.2009 року, згідно ст. 38 КУпАП України.
На підставі ч. 1 ст. 1551 КУпАП та керуючись ст.ст. 38, 247, 252, 283-285, 287 КУпАП суд,-
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративне провадження у відношенні ОСОБА_1, за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 155-1 КУпАП України закрити в зв'язку зі збігом строку накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Чсрнівецької області через Глибоцький районний суд протягом 10-ти днів з дня її винесення шляхом подачі апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Суддя: