АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
15 травня 2014 року м.Чернівці
Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Чернівецької області в складі суддів:
ОСОБА_1, ОСОБА_2,ОСОБА_3,
ознайомившись з цивільною справою за позовом ОСОБА_4, ОСОБА_5 до ОСОБА_6,ОСОБА_7, Старобросківської сільської ради про визнання рішення сесії сільської Ради, державного акту на право власності на земельну ділянку і договорів купівлі-продажу частково недійсними та визнання права власності на спадкове майно за законом, з апеляційною cкаргою ОСОБА_6 та ОСОБА_7 на рішення Сторожинецького районного суду Чернівецької області від 03 квітня 2014 року
ВСТАНОВИЛА:
Суддею-доповідачем ОСОБА_1 в даній справі проведено підготовку її до розгляду апеляційним судом згідно вимог ст.ст. 301, 302 ЦПК України.
Потреби в проведенні додаткових підготовчих дій немає.
Керуючись ст.ст. 301, 302 ЦПК України, колегія суддів,-
УХВАЛИЛА:
Справу призначити до розгляду на 10:00 28.05.2014, про що повідомити ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_8, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_9 Олександрівіні, Старобросківській сільській раді.
Судді апеляційного суду
Чернівецької області ОСОБА_1
ОСОБА_2
ОСОБА_3