УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 600/1027/13-к
Справа № 1-кп/600/34/2013
26 листопада 2013 року
Козівський районний суд
Тернопільської області
в складі: головуючого судді Боднарук Б.В.
при секретарі: Сташків О.С.
з участю прокурора: Гуль В.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Козові питання про виправлення описки у вироку суду в кримінальному провадженні №12013210110000160 за обвинуваченням ОСОБА_1, засудженої за ч.2 ст.310 КК України,-
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 засуджена вироком Козівського районного суду Тернопільської області від 12 вересня 2013 року за ч.2 ст.310 КК України до 3 (трьох) років позбавлення волі, на підставі ст.75 КК України звільнена від відбування покарання з випробувальним іспитовим строком на 1 рік, встановивши обов‘язки передбачені п.п.2, 3 ч.1 ст.76 КК України.
При постановленні вироку була допущена описка у написанні імені обвинуваченої, а саме замість вірного ОСОБА_2 (згідно копії паспорта серії МС №459657 виданого Козівським РВ УМВСУ в Тернопільській області) вказано ОСОБА_1. До справи не було долучено копії паспорта.
Відповідно до ст. 379 КПК України суд має право за власною ініціативою або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні помилки чи арифметичні помилки незалежно від того, набрало рішення законної сили чи ні.
Відповідно до п. 4 постанови Пленуму Верховного Суду України № 11 від 21 грудня 1990 року «Про практику застосування судами України процесуального законодавства при вирішенні питань, пов'язаних з виконанням вироків» суди вправі вирішувати питання, які виникають при виконанні вироків внаслідок їх недоліків, зокрема описок та арефметичних помилок, коли вони очевидні і виправлення їх не стосується суті вироку і не тягне погіршення становища засудженого.
Прокурор в судовому засіданні не заперечує проти внесення відповідного виправлення у вирок суду.
З огляду на викладене, заслухавши думку прокурора, який погодився з характером описки і не заперечує проти внесення відповідного виправлення у вирок суду, суд вважає за можливе внести виправлення у вирок суду стосовно написання імені засудженої у вироку, оскільки описка є очевидною, носить редакційний характер, не впливає на суть вироку й не погіршує становище засудженої.
На підставі викладеного, керуючись ст. 379 КПК України, постановою пленуму Верховного суду України «Про практику застосування судами України процесуального законодавства при вирішенні питань, пов'язаних з виконанням вироків», суд,-
УХВАЛИВ:
Виправити описку, допущену у вироку Козівського районного суду Тернопільської області від 12 вересня 2013 року у кримінальному провадженні щодо обвинувачення ОСОБА_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.310 КК України у написанні імені засудженої.
У вироку Козівського районного суду замість вказаного імені засудженої ОСОБА_1 виправити на ОСОБА_2.
Дана ухвала є невід'ємною частиною вироку Козівського районного суду Тернопільської області від 12 вересня 2013 року.
На ухвалу суду може бути подана апеляційна скарга до Апеляційного суду Тернопільської області через Козівський районний суд протягом семи днів з моменту її ухвалення.
Суддя: підпис
З оригіналом: вірно