Судове рішення #6588695


                        Справа № 2-2624/09  

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ  

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ  


06 листопада 2009 року, Саксаганський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області, у складі:  

головуючого   – судді Попова В.В.,  

при секретарі  – Латкіній О.В.,  

розглянувши у відритому судовому засіданні, в залі суду, у м. Кривому Розі, цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання однієї дитини, -  


в  с  т  а  н  о  в  и  в  :  


Позивач звернулась до суду із зазначеним позовом, в якому просить стягнути з відповідача на свою користь аліменти у розмірі 1/4 частки з усіх видів його заробітної плати щомісяця на утримання неповнолітньої дитини – сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, починаючи з дня її звернення із даною позовною заявою до суду і до досягнення дитиною повноліття, оскільки відповідач, будучи рідним батьком дитини, зобов’язаний утримувати її до досягнення нею повноліття, однак обов’язку свого не виконує.  

Позивач у судове засідання не з'явилась, але надала до суду письмову заяву про те, що підтримує свої позовні вимоги у повному обсязі та розглянути справу без її участі у судовому засіданні.  

Відповідач, будучи повідомленим про час та місце розгляду справи, у судове засідання повторно не з'явився, але повторно надав до суду письмову заяву про те, що згоден сплачувати аліменти у розмірі 300 грн. На підставі наявних у справі доказів та зі згоди позивача суд вважає за можливе ухвалити рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст.224 ЦПК України.  

Дослідивши матеріали справи у їх сукупності, суд вважає за можливе задовольнити пред’явлені позовні вимоги у повному обсязі за наступних підстав.  

Судом встановлені такі факти і відповідні їм правовідносини.  

Так, сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі, від якого є одна неповнолітня дитина – син ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, батьком якого є відповідач у цій справі (а.а.с.3,4).  

Відповідно до ст.180 СК України, батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття, але відповідач ухиляється від виконання свого обов`язку, матеріальну допомогу на утримання дітей позивачу не надає.  

На підставі викладеного та керуючись ст.ст.180-183, 191 СК України, ст.ст.10, 11, 15, 88, 169, 209, 212-215, 218, 224-228 ЦПК України, суд, -  


В И Р І Ш И В  :  


Позовні вимоги ОСОБА_1 задовольнити.  


Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_3 Крим, на користь ОСОБА_1, аліменти на утримання сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі 1/4 частки з усіх видів його заробітної плати (доходу) щомісяця, але не менше, ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 02.06.2009 року і до досягнення дочкою ОСОБА_4 18-літнього віку.  


На підставі п.1 ч.1 ст.367 ЦПК України допустити рішення в частині стягнення аліментів до негайного виконання в межах суми платежу за один місяць.  


Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір у розмірі 51 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 30 грн. в дохід держави.  


Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Дніпропетровської області через Саксаганський районний суд м. Кривого Рогу шляхом подачі в десятиденний строк з дня проголошення  рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.  

 

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст.294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.  


Суддя                                                                                                                                В.В. Попов.  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація